Wadowicka Biblioteka Publiczna wprowadza do swojej oferty wypożyczalnię gier planszowych. Do dyspozycji
Wadowicka biblioteka wprowadza do swojej oferty wypożyczanie gier planszowych

Wadowicka Biblioteka Publiczna wprowadza do swojej oferty wypożyczalnię gier planszowych. Do dyspozycji będzie ponad 50 tytułów gier dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Już od poniedziałku (17.01) Wadowicka Biblioteka Publiczna poszerza ofertę o wypożyczalnię gier planszowych. Wspólna gra w planszówki jest znakomitym sposobem na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi. Nowoczesne gry są oparte na różnorodnej mechanice rozgrywki, mają też piękną szatę graficzną i często wciągającą fabułę. Sprzyjają rozwijaniu logicznego, strategicznego i kreatywnego myślenia oraz są świetnym sposobem na trening naszej głowy.

Zapraszamy graczy początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych do odwiedzin w naszym Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Bibliotece Głównej przy ulicy Legionów, gdzie znajdziecie ponad 50 tytułów gier dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zachęcają pracownicy Wadowickiej Biblioteki Publicznej.

Wypożyczenie planszówek jest darmowe, placówka wypożycza je na okres 2 tygodni. Czytelnik może wypożyczyć jedną grę, wyjątek stanowią dodatki i rozszerzenia do gry.

Szczegółowy regulamin wypożyczenia gier dostępny jest na stronie internetowej biblioteki.

Wykaz gier planszowych dostępny jest w katalogu online: https://www.wadowice-wbp.sowa.pl/


(MG)

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 banda czworga 2022-01-15 11:16
Świetny pomysł.
Cytować
0 #2 Brawo 2022-01-15 11:43
da sie obejść rezim ciula z łączan da sie Brawo świetna inicjatywa dla ludzi
Cytować
+1 #3 Do debila 2022-01-16 12:28
Cytuję Brawo:
da sie obejść rezim ciula z łączan da sie Brawo świetna inicjatywa dla ludzi

Miał, miał, miał,hau,hau,ha u!Szczekasz jak owczarek niemiecki her tfuSSk . Przegraliście wybory parę lat temu a ty dalej płaczesz co z ciebie za mężczyzna!Pocie sz się że twoi idole nie wrócą do władzy może przestaniesz być takim malkontentem i zajmiesz się swoim życiem.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.