W paśmie Leskowca i Łamanej Saly w ostatnim czasie powalone zostało aż sześć drogowskazów turystyc
Myśleli, że to wichura a to wandale

W paśmie Leskowca i Łamanej Saly w ostatnim czasie powalone zostało aż sześć drogowskazów turystycznych z oznakowaniem szlaków. PTTK początkowo myślała, ze to skutki ostatnich wichur, ale to niestety efekt działania wandali...

Przykra sprawa. Na szczycie Leskowca w ostatnim czasie czytelnicy  Nowin Andrychowskich zauważyli przewrócony drogowskaz turystyczny z oznakowaniem szlaków. Takie znaki są ważne dla turystów, zwłaszcza rzadziej wędrujących.

Jak się okazało, to nie efekt wichury, która w ostatnim czasie dała się we znaki mieszkańcom naszego powiatu ale celowe działanie wandali. W paśmie Leskowca i Łamanej Skały w ostatnich tygodniach  powalonych zostało aż sześć takich drogowskazów.

Niedawno naprawiliśmy i postawiliśmy drogowskaz koło schroniska „Leskowiec”. No to wandal powalił teraz znaki na samym szczycie Leskowca. Odbywa się zatem coś w rodzaju zabawy w kotka i myszkę – poinformował Nowiny Andrychowskie prezes koła PTTK „Chałupa” Wiesław Ogórek.

Robi się problem, bo PTTK nie ma zbyt wielu funduszy na naprawię i stawianie takich znaków.
(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 edek 2021-10-25 20:48
piękne te nasze góry,
tylko ludzie k*rwy
Cytować
+5 #2 Gg 2021-10-25 21:34
Tak samo jest ze źródełkiem mroznym na leskowcu zawsze ktoś go rozwala.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.