Znany i lubiany Remigiusz Rączka ze swoim programem "Rączka gotuje" odwiedził klasztor Karmelitów Bos
Kucharz Remigiusz Rączka odwiedził Karmel. Co ugotował?

Znany i lubiany Remigiusz Rączka ze swoim programem "Rączka gotuje" odwiedził klasztor Karmelitów Bosych i sanktuarium św. Józefa w Wadowicach. Co upichcił?

"Rączka gotuje" to cotygodniowy program kulinarny, w którym znany i lubiany kucharz śląski Remigiusz Rączka prezentuje przepisy na różne dania zarówno popularne śląskie potrawy ale np. w nowych wersjach, jak i mniej znane, czy zapomniane regionalne przysmaki.

Niedawno odwiedził on  klasztor Karmelitów Bosych i sanktuarium św. Józefa w Wadowicach, gdzie zrealizowano 18 odcinek programu zatytułowany tytułem "Klasztorne smaki". Efekty wizyty można było zobaczyć w niedzielę (11.07) o godzinie 10:25 na antenie programu pierwszego Telewizji Polskiej.

Ci, którzy nie zdążyli, mogą teraz to nadrobić, jak już przebijemy się przez maraton reklam, na platformie TVP VOD TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.