Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa, Nadleśnictwo Andrychów  zaprasza dzieci oraz młodzie
Leśna ścieżka edukacyjna. Nadleśnictwo Andrychów zaprasza

Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa, Nadleśnictwo Andrychów  zaprasza dzieci oraz młodzież na spacery edukacyjne ścieżką przyrodniczą „Leśne cuda”.

W związku z luzowaniem obostrzeń związanych epidemią Covid-19, Nadleśnictwo Andrychów zaprasza dzieci oraz młodzież na spacery edukacyjne ścieżką przyrodniczą „Leśne cuda”.

Ścieżka jest dostępna dla wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Przypomnijmy, że uroczyste otwarcie ścieżki przyrodniczo-poznawczej miało miejsce w listopadzie 2019 roku na terenie okalającym siedzibę Nadleśnictwa Andrychów. Oprócz ciekawych egzemplarzy drzew i krzewów, tablic edukacyjnych i innych edukacyjnych osobliwości poczesne miejsce zajmuje tutaj łąka kwiatowa.

W celu umówienia zajęć edukacyjnych prosimy o zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie www, w zakładce Edukacja | Oferta edukacyjna. Nasi edukatorzy już na Was czekają! – zachęca Nadleśnictwo Andrychów.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.