Szykuje się nie lada gratka dla miłośników mody, książek i roślin: Weekend Wielkich Wymian. Dwa po
Weekend Wielkich Wymian! Przygotujcie ciuchy, książki i rośliny!

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników mody, książek i roślin: Weekend Wielkich Wymian. Dwa popołudnia a atrakcji w bród: wymiany, warsztaty, porady eksperckie i panel dyskusyjny.

Wakacyjny czas skłania do zmian, Wadowickie Centrum Kultury zachęca do przewietrzenia szaf, przejrzenia nieczytanych już książek, przesortowania zasobów roślin a dalej do zgłoszenia się na weekend wymian: 26 czerwca (sobota) od godziny 13:30  będzie można wymienić się roślinami zaś  27 czerwca (niedziela) od godziny 13:30 – książkami, ubraniami, butami i akcesoriami modowymi.

Warunkiem wzięcia udziału w wymianach jest rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy, przeczytanie regulaminu i zapoznanie się z wszystkim wytycznymi.  W dniu wydarzenia, rzeczy na wymianę można przynosić od godziny 13:00, natomiast na samą wymianę można przyjść o dowolnej porze między 13:30 a 16:00.

Chcemy podarować wszystkim tym rzeczom drugie życie, nietrafionym prezentom znaleźć nowych właścicieli i przyjemnie spędzić wspólnie czas. Samej zamianie towarzyszyć będą warsztaty, porady ekspertów, panel dyskusyjny na temat istoty zieleni w przestrzeni miejskiej, suszy, roślin miododajnych i ich znaczenie w przyrodzie – informują organizatorzy, laureatki projektu „SzukaMY InicJATYWY”

Szczegóły wydarzenia, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie internetowej www.wck.wadowice.pl.

Wstęp wolny!(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Akar 2021-06-02 22:31
No tak, wymiana przedmiotów w czasie pandemii, gdy wiadomo, że wirus przenosi się tez przez przedmioty, to super pomysł.
Gratulacje dla pomysłodawcy, pewnie antycovidowca.
Cytować
+6 #2 Stanley 2021-06-02 22:34
"atrakcji w brud"
Gdyby było ich w bród, to ok, ale skoro w brud, to ja dziękuję!
:lol:
Cytować
+7 #3 Ryneczek 2021-06-03 11:15
To moze dobry pomysl bo jeden sie pozbedzie juz nieuzywanych rzeczy a ktos moze skorzystac na wymianie.Lokali zacja mogla by byc na placu JP2.Wteczas byloby wieksze zainteresowanie .Wielu ludzi szuka roznych rzeczy wiec bylaby to wrecz cos nowego .Moze warto .?
Cytować
+5 #4 Obserwator 2021-06-04 07:52
Szkoda, że trzeba się rejestrować, bo tego typu formalności (po co i komu potrzebne?) zwykle wpływają na obniżenie zainteresowania . Ludzie nie lubią być księgowani.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.