Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie wspólnie z gminami Stryszów i Mucharz po
Kolejna akcja sprzątania brzegów Jeziora Mucharskiego. Weźmiecie udział?

Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie wspólnie z gminami Stryszów i Mucharz po raz kolejny organizują wielką akcję sprzątania śmieci nad Jeziorem Mucharskim i zapraszają do niej mieszkańców. Przyłączycie się?

Zaśmiecone przez "turystów" brzegi Jeziora Mucharskiego to problem o którym nieraz już pisaliśmy. Niestety, mimo apeli i sprzątania, ciągle można znaleźć sporo plastikowych i szklanych butelek, połamanych gałęzi, plastików, zużytej elektroniki, starego i uszkodzonego sprzęt AGD  i innych śmieci.

Z tego powodu zarządca zbiornika, czyli Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, wspólnie z gminami Mucharz i Stryszów,  na terenach których leży sztuczny zbiornik, organizują po raz kolejny akcję sprzątanie śmieci.

Odbędzie się ona w piątek (25.09). Organizatorzy zapraszają mieszkańców do przyłączenia się do niej. Zbiórka o godzinie 9:00 pod biurem zapory (Świnna Poręba 247).

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z epidemią, prosimy by każdy posiadał własne rękawice, a także maseczkę ochronną – apelują organizatorzy.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+14 #1 adam 2020-09-21 20:12
wolą sprzątać niż kosze ustawić ! D Z I A D O W A N I E
Cytować
+15 #2 Apis 2020-09-21 20:44
Znowu??? Ciekawe kim są te brudasy? Bo rejestracje to przeważnie KR i KRA. hihihi
Cytować
+12 #3 serio 2020-09-21 21:58
To chyba jakas kpina. Zgarneli kupe kasy za budeowe zbiornika, a teraz mieskzancy ZA DARMO maja sprzatac? a moze neich tak wyciagna troche kasy z kieszeni i zapłacą jakiejs ekipei sprzatajacej. Babnda złodzieji!
Cytować
-3 #4 Kaja 2020-09-22 08:49
Super akcja, szkoda tylko że w godzinach pracy. Gdyby to była 16:00 myślę, że dużo więcej osób dałoby radę.
Cytować
+3 #5 Laki Płaszczyca 2020-09-22 10:01
Zaproszenie dla frajerów. A pracownicy siedzą i kawusię piją koło korony.
Cytować
+5 #6 most 2020-09-22 18:33
Z śmieciami nic nie robią z skuterami które mają więcej koni niż 10 też nic nie robią to po co regulamin? Kierownik jeziora po co ? chyba wszyscy są tylko dla comiesięcznej pensji?
Cytować
+1 #7 Ania 2020-09-23 19:37
Kiedy Wody Polskie rozwiążą problem hałaśliwych i niebezpiecznych skuterów i motorówek wszelkiego rodzaju? POdobno na jeziorze jest strefa ciszy. Tymczasem w weekendy, a także w dni powszednie mają tam miejsce prawdziwe wyścigi i popisy - cóż, w końcu sam prezydent dał przykład... Kiedyś dojdzie w końcu do jakiegoś wypadku. I wtedy Wody Polskie będą odpowiadać za to, że na jeziorze nie ma żadnych służb pilnujących przestrzegania regulaminu.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.