Zbliża się koniec wakacji. Referat Obsługi Ruchu Turystycznego w Wadowicach zaprasza jak co roku w ost
Rodzinny Rajd Rowerowy na koniec wakacji

Zbliża się koniec wakacji. Referat Obsługi Ruchu Turystycznego w Wadowicach zaprasza jak co roku w ostatnią niedziele sierpnia do udziału w rodzinnej imprezie. Na uczestników czekają: ciekawa trasa, pieczenie kiełbasek i konkursy z nagrodami.

Referat Obsługi Ruchu Turystycznego w Wadowicach zaprasza jak co roku w ostatnią niedziele sierpnia do udziału w rodzinnej imprezie: rajdzie rowerowym. To świetna okazja do  wypoczynku na dwóch kółkach, tym bardiej, że trasa nie jest trudna, wynosi 30 kilometrów a uczestnicy mają na to około 6 godzin.

9:30 – rozpoczęcie Rajdu – Wadowice, ul. Kościelna 4: Przywitanie uczestników, omówienie regulaminu i trasy rajdu.

10:00 – Start

Trasa: Wadowice (Plac Jana Pawła II, ul. Krakowska, ul. Sienkiewicza, ul. Nadbrzeżna, ul. Podstawie) – Tomice (ul. Podstawie, ul. Dworska, ul. Krakowska) – Witanowice (ul. Krakowska, ul. Wadowicka) – Woźniki (ul. Wadowicka, ul. Kościelna, ul. Wadowicka, ul. Grudki) – Grodzisko (ul. Czarcza, ul. Olszyna, ul. Jazowa) – Graboszyce (ul. Myto, ul. Wadowicka, ul. św. Andrzeja) – Przybradz (ul. Koziniec, ul. Wadowicka, ul. Akacjowa, ul. Szkolna, ul. Wadowicka) – Frydrychowice (ul. Górna, ul. Słoneczna) – Radocza (ul. Piastowska, ul. Jana Pawła II) – Tomice (ul. Wadowicka) – Wadowice (ul. Wojska Polskiego, ul. Zatorska, Plac Jana Pawła II)

I odcinek:

Rozpoczęcie rajdu na ul. Kościelnej. Wyjazd na Plac Jana Pawła II przejazd na ul. Krakowską potem skręt na ul. Sienkiewicza, następnie skręt na ul. Nadbrzeżną potem przejazd na ul. Podstawie, skręt i przejazd na ul. Podstawie w Tomicach, skręt na ul. Dworską a następnie na ul. Krakowską, przejazd przez most drogowy na Skawie do Witanowic wjazd na ul. Krakowską w Witanowicach, skręt na ul. Wadowicką, następnie przejazd do Woźnik na ul. Wadowicką, potem skręt na ul. Kościelną, następnie przerwa –  30 minut na zwiedzanie kościoła w Woźnikach

Długość odcinka –  9,7 km, czas przejazdu – 70 minut, przerwa 30 minut

II odcinek:

Kontynuacja drogi: wjazd na ul. Kościelną, następnie skręt na ul. Wadowicką, potem przejazd na ul. Grudki i wjazd na teren Grodziska, przejazd ul. Czarcza, potem ul. Olszyna i wjazd na ul. Jazową, następnie przejazd przez most na Skawie i wjazd do Graboszyc, przejazd ul. Myto, następnie skręt na ul. Wadowicką, a potem skręt  na ul. św. Andrzeja, następnie przerwa –  30 minut na zwiedzanie kościoła w Graboszycach

Długość odcinka –  7,7 km, czas przejazdu – 50 minut, przerwa –  30 minut

III odcinek:

Po wyjeździe z obiektu: przejazd ul. św. Andrzej do Przybradza na ul. Koziniec, skręt na ul. Wadowicką, następnie skręt na ul. Akacjową, wjazd na teren obiektu Tłocznia Zbijar w Przybradzu – przerwa na grila, potem skręt na ul. Szkolą, następnie przejazd na ul. Wadowicką, potem skręt na ul. Słoneczną, wjazd do Radoczy na ul. Piastowską, następnie przerwa –  30 minut na zwiedzanie kościoła w Radoczy,

Długość odcinka – 8,6 km, czas przejazdu –  60 minut, 2 przerwa –  90 minut i 30 minut

IV odcinek

Kontynuacja drogi: zjazd na ul. Piastowską, potem skręt na ul. Jana Pawła II, przejazd w kierunku Tomic na ul. Wadowicką, później wjazd do Wadowic na ul. Wojska Polskiego, przejazd przez rondo gen. Andersa, dalej ul. Wojska Polskiego, wjazd na ul. Zatorską, Plac Jana Pawła II.

Zapisy na rajd: Centrum Informacji Turystycznej w Wadowicach, ulica Kościelna 4, 34-100 Wadowice, telefon 33 873 23 65.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 mifi 2020-08-21 10:19
7 km i przerwa 30 min ?:D
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.