To chyba najbardziej upalny okres tego lata. Nic dziwnego, że mieszkańcy poszukują możliwości ochło
W te upały andrychowski basen przeżywa spore oblężenie

To chyba najbardziej upalny okres tego lata. Nic dziwnego, że mieszkańcy poszukują możliwości ochłodzenia się nad wodą. To tłumaczy tłumy nad Jeziorem Mucharskim jak i widoki na andrychowskim basenie kąpielowym, który w ostatnich dniach przeżywa prawdziwe oblężenie.

To chyba najbardziej upalny okres tego lata. Temperatury w dzień sięgają 32 stopni, w nocy również nie można mówić o chłodach. Nic dziwnego, że mieszkańcy naszego regionu szukają ochłody nad wodą. Tłumy nad Jeziorem Mucharskim czy nad Skawą nikogo więc nie dziwią. Prawdziwe oblężenie w ostatnich dniach przeżywa andrychowski basen kąpielowy. Są spore kolejki do kas, miejsca na koc jest jednak sporo. Sporo trzeba wyczekać, aby zjechać na zjeżdżalni.

Kto wybrał się właśnie na urlop i wypoczyzek, powinien być zadowolony.

Upalna pogoda będzie nam towarzyszyć do końca tygodnia, jednak jak zapowiadają synoptycy, w naszym regionie mogą pojawić się przelotne burze.

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.