Z opóźnieniem, związanym z epidemią koronawirusa i procedurami, uruchomiono otwarty basen kąpielowy
Otwarty basen w Andrychowie już czynny. Znamy cennik

Z opóźnieniem, związanym z epidemią koronawirusa i procedurami, uruchomiono otwarty basen kąpielowy w Andrychowie. Opublikowano też nowy cennik, bilety są droższe niż w ubiegłym roku.

Tak jak zapowiadano, w poniedziałek (13.07) zarządca obiektu, czyli Zakład Gospodarki Komunalnej w Andrychowie, uruchomił w końcu z opóźnieniem odkryty basen.

Przez kilka ostatnich tygodni trwało tutaj przygotowanie techniczne kąpieliska: czyszczenie niecek a także przygotowanie regulaminu, bo ze względu na wytyczne Ministerstwa Rozwoju, do takich obiektów może wejść obecnie jednorazowo 50% maksymalnej pojemności. Wymagane jest też zachowanie dystansu w kasach i innych miejscach, są tez limity na torach.

Wszyscy chętni mogą już więc korzystać z kąpieliska, które jest otwarte w godzinach od 9:00 do 20:00. Woda w nim jest podgrzewana. Jest też nowy cennik, jest trochę drożej niż w ubiegłym sezonie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 hahah 2020-07-13 12:57
20 zł za moczenie pupy w tłoku i ciasnocie powodzenia z takimi cenami i to jeszcze w czasach pandemii :o
Cytować
+5 #2 Nie smieszne 2020-07-13 13:16
Cytuję hahah:
20 zł za moczenie pupy w tłoku i ciasnocie powodzenia z takimi cenami i to jeszcze w czasach pandemii :o

To masz cenę za cały dzien. To parę zł więcej niż GODZINA na basenie w Wadowicach.
Cytować
+3 #3 Tomek 2020-07-13 14:58
jak to jak wody na zdjęciu nie ma ?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.