Lasy Państwowe przygotowały niezbędnik bezpiecznego turysty, w który doradzają i pomagają odpowiedn
Lasy Państwowe przygotowały specjalne niezbędniki dla leśnych wędrowców

Lasy Państwowe przygotowały niezbędnik bezpiecznego turysty, w który doradzają i pomagają odpowiednio się przygotować do leśnej wycieczki.

Lasy Państwowe przygotowały niezbędnik bezpiecznego turysty. Skąd pomysł na przygotowanie takiego wydawnictwa?  Jak wynika z badania przeprowadzonego wśród turystów na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej w tym roku większość Polaków planuje wyjazd krajowy. Urlop w kraju chce spędzić 87% ankietowanych. Najczęściej deklarowanym kierunkiem podróży są góry – 34%, natomiast nad morze planuje się wybrać 27% turystów.

Niezbędnik został przygotowany w dwóch częściach, w formacie A4 „Wycieczka do lasu – jak się przygotować”, która ułatwi spakowanie plecaka i sprawi, że o niczym nie zapomnicie.

Dostępna jest także wersja edytowalna, dla organizatorów wycieczek, aby zaznaczyć wybrane pola, np. nazwę nadleśnictwa, wpisać kontakt do leśniczego i Straży Leśnej oraz wysłać je uczestnikom wycieczki.

W drugiej części, „Wycieczka do lasu – jak spędzić tam czas?” zamieszczono podpowiedzi, dla tych którym brakuje pomysłów na spędzenie czasu w lesie albo chcą dobrać rodzaj aktywności do swoich zainteresowań lub aktualnego nastroju.

Materiały do pobrania:

Wycieczka do lasu. Jak spędzić tam czas

Wycieczka do lasu. Jak spędzić tam czas [Monochrom]

Wycieczka do lasu. Jak się przygotować

Wycieczka do lasu. Jak się przygotować [Monochrom]

Wycieczka do lasu. Jak się przygotować [Monochrom; dla organizatorów]

Wycieczka do lasu. Jak się przygotować [Dla organizatorów]

Materiały prasowe: www.lasy.gov.pl/pl/informacje/aktualnosci/specjalne-niezbedniki-dla-lesnych-wedrowcow

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 K7 2020-06-26 17:18
Wszystkim powinni wręczać worki na ich własne śmieci , bo one nie biorą się znikąd.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.