Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie  po raz kolejny organizują wielką akcję
Drukuj
Kolejna akcja sprzątania brzegów Jeziora Mucharskiego. Przyłączycie się?

Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie  po raz kolejny organizują wielką akcję sprzątania śmieci nad Jeziorem Mucharskim i zapraszają do niej mieszkańców. Przyłączycie się?

Po ostatnich intensywnych opadach wody Jeziora Mucharskiego podwyższyły się do sporego poziomu. Niestety duża woda naniosła sporo nieczystości, swoje zrobili też "turyści" i śmeiciarze, przez co na brzegach jak i w samym jeziorze można znaleźć sporo plastikowych i szklanych butelek, połamanych gałęzi, plastików, zużytej elektroniki, starego i uszkodzonego sprzęt AGD  i innych śmieci.

Z tej okazji zarządca zbiornika, czyli Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie na terenach których leży sztuczny zbiornik, organizują po raz kolejny akcję sprzątanie śmieci.

Odbędzie się ona niestety znowu w środku tygodnia, w środę 24 czerwca. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do przyłączenia się do niej. Zbiórka o godzinie 9:00 pod biurem zapory (Świnna Poręba 247).

Szkoda, że takiej akcji nie zaplanowano na przykład w weekend, kiedy więcej osób ma wolne.... No ale cóż...

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Hobby:

Ważna informacja dla żeglarzy z jednostkami do 24 metrów

Harcerze na obozie. Ale to nie wszystko...

Garmin zhackowany. Co robić, jak żyć?

Kajakarze po raz dziesiąty zapraszają na sprzątanie Skawy

Otwarty basen w Andrychowie już czynny. Znamy cennik