W niedzielę (1.09) zakończył tegoroczny sezon kryty basen w Andrychowie, Jak się okazało, od 1 czerw
Andrychowski odkryty basen w tym sezonie odwiedziło pona 50 tysięcy osób

W niedzielę (1.09) zakończył tegoroczny sezon kryty basen w Andrychowie, Jak się okazało, od 1 czerwca do 1 września odwiedziło go ponad 50 tysięcy osób! Rekord padł w ostatni dzień.

Odkryty andrychowski basen podsumował tegoroczne miesiące. Otwarty dla kąpiących się 1 czerwca zamknął sezon 1 września. Jak poinformowały Nowiny Andrychowskie kierownik obiektu Krzysztof Szymański, rekord padł podczas tegorocznego słonecznego czerwca. Basen odwiedziło wówczas 21 439 gości.

Z kolei w lipcu było ich 20 264 zaś w sierpniu 16 374. W niedzielę (1.09) w ostatni dzień w tym sezonie z wypoczynku nad wodą skorzystało ponad 2 tysiące osób.

W tym sezonie odkryty basen w Andrychowie odwiedziło więc ponad 50 tysięcy gości. Całkiem nieźle...

Przypomnijmy, że od poniedziałku (2.09) mieszkańcy Andrychowa i okolic mogą już korzystać z nowej, tym razem krytej pływalni.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Ancymon 2019-09-04 15:51
Fajnie że Andrychow jest tak blisko. Fajnie że Zator jest tak blisko. Fajnie że Kalwaria jest tak blisko. Fajnie że Sucha Beskidzka jest tak blisko. Jak już wyjedziemy z korka i uda nam się złożyć na rondzie koło stadionu to mamy wszędzie blisko. Wszyscy coś mają a my mamy burmistrza w krzakach i arenę którą wygrał wybory bo ludzie ze wsi myśleli że będzie w niej koncert Sławomira
Cytować
0 #2 Łukasz 2019-09-04 23:02
A ile ludzi rocznie odwiedza krytą pływalnię w Wadowicach? (Ilu takich, co płacą sami)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.