Rajd rowerowy z kilkoma trasami, pokazy, pump truck, serwis rowerowy i inne atrakcje a na deser koncerty:
Rajd rowerowy dla każdego i inne atrakcje. Do Wadowic zawita Małopolska Tour

Rajd rowerowy z kilkoma trasami, pokazy, pump truck, serwis rowerowy i inne atrakcje a na deser koncerty: tak zapowiada się w Wadowicach wydarzenie w ramach Małopolska Tour. Zobaczcie szczegóły.

W niedzielę (8.09) do Wadowic zawita rajd rowerowy w ramach Małopolska Tour organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Pierwszy rajd odbył się w niedzielę 28 lipca, ostatni, czwarty wyjazd zaplanowano właśnie w papieskim mieście.

Rajd organizowany jest na kilku różnych trasach o różnym dystansie i trudności do wyboru. Każdy chyba znajdzie coś dla siebie. Dla uczestników przygotowano pakiety zawierające numery startowe, koszulki rajdowe, wodę i bloczki na posiłki (ilość ograniczona!). Zapisy odbywają się na miejscu. Udział w rajdach jest bezpłatny!

 

Wyścigi na rowerach to nie jedyna atrakcja. Wydarzeniu zorganizowanym na wadowickiej "Wenecji" nad Skawą towarzyszyć będą ekstremalne pokazy rowerowe, zawodami dla najmłodszych i zabawami z nagrodami. Wszystko będzie związane z  tematyką rowerową: Akademia Bezpiecznego Rowerzysty, pokazy Dirt Jumping, pokaz historii rowerów,  Freestyle Bicykl, pumptruck - Mobilny Tor Grawitacyjny, strefa dla dzieci, symulator jazdy na rowerze, serwis rowerowy, blender bike, strefa gastronomiczna, wypożyczalnia rowerów czy strefa fizjoterapii. Wszystko to będzie dostępne dla mieszkańców w godzinach od 12:00 do 20:00.

Rajdowy dzień z Małopolska Tour w każdym mieście zostaje zwieńczony występem gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. W Wadowicach część koncertowa rozpocznie się od 19:00. Wystąpi Happysad a jako support zagra Buskers Band. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!

Program imprezy:

10:00 – 11:45 - zgłoszenia do Rajdu, pobieranie numeru, bonu na posiłek, mapki i koszulki
12:00 - start Rajdu na wszystkie trasy
13:00 – 15:00- przyjazd na metę na Bulwarach
13:00 – 19:00- posiłek, piknik rowerowy, gry i konkursy z nagrodami, pokazy rowerowe
14:00 – 14:45 - zapisy do zawodów dla dzieci (w Biurze Rajdu)
15:00 - zawody rowerowe dla dzieci (na ul. Wenecja)
16:00 - dekoracja uczestników zawodów rowerowych dla dzieci (scena na Bulwarach)

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.