Andrychowianin Wojciech Walczak zwany "Wojcieszkiem" zdobył boso najwyższy szczyt Beskidów, czyli Babi
Boso na Babią Górę ze zbiórką pieniędzy. Tak andrychowianin wspiera chorego Oliwiera

Andrychowianin Wojciech Walczak zwany "Wojcieszkiem" zdobył boso najwyższy szczyt Beskidów, czyli Babią Górę, po drodze wspierając chorego na autyzm 9-letniego Oliwiera z Andrychowa. Planuje już kolejne wyprawy.

Andrychowianin Wojciech Walczak, zwany Wojcieszko zdobył szczyt Babiej Góry (1726 mpm). Zrobił to boso, bo postanowił, że będzie wspierał dzieci niepełnosprawne szczytnym celem, którym jest zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitacje 9-letniego Oliwiera z Andrychowa chorego na autyzm pod hasłem "Boso przez Góry".

Jak poinformował, na trasie spotkał wielu wspaniałych ludzi, turystów chcących wspomóc chłopaka, nie zabrakło też rozmów i wielkiej empatii ze strony wszystkich. "Wojcieszce" w wyprawie towarzyszyła Ewa, która uwieczniała wyjście na zdjęciach a także pies Alis, nieodłączny towarzysz wypraw.

To pierwsza taka akcja sympatycznego globtrotera. Kolejne już niebawem, zapowiada Giewont, Kasprowy i Śnieżkę. Oczywiście boso. Wyprawy andrychowianina można śledzić TUTAJ.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 yanek 2019-08-03 13:40
na niepełnosprawne dzieci? co to ma znaczyć?
a na odbudowe zakładu mechanicznego to kiedy ma Pan zamiar pójść? he?
;D
Cytować
+1 #2 Michal 2019-08-04 15:28
zakaz wprowadzania psów do parku Panie z andrychowa
Cytować
+1 #3 wef 2019-08-05 09:29
Cytuję Michal:
zakaz wprowadzania psów do parku Panie z andrychowa

Na Babią od strony Słowacji można z psem
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.