Powstały dwa ciekawe Questy, czyli edukacyjne gry terenowe, mające za zadanie rozwiązanie zagadek i od
Powstały ciekawe edukacyjne gry terenowe o Wadowicach i Andrychowie

Powstały dwa ciekawe Questy, czyli edukacyjne gry terenowe, mające za zadanie rozwiązanie zagadek i odkrycie dziedzictwa regionalnego i dobrą zabawę Wadowic i Andrychowa. Broszurę z zagadkami i trasą można już bezpłatnie odebrać lub ściągnąć z sieci. Zobaczcie szczegóły!

Questing to edukacyjna gra terenowa, która ma na celu rozwiązywanie zagadek i odnalezienie Skrzyni Skarbu, ale przede wszystkim odkrycie dziedzictwa regionalnego i dobrą zabawę.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” wraz z Towarzystwem Miłośników Andrychowa i  Fundacją Miejsc i Ludzi Aktywnych stworzyło Wadowicki Quest „Artystyczne filary Wadowic” oraz Andrychowski Quest „Sportowy duch Andrychowa”.  

Serdecznie zapraszamy do spędzenia swojego wolnego czasu w sposób aktywny, a mianowicie do spaceru śladami Wadowickich twórców i Andrychowskich sportowców – informuje nas Martyna Adamczyk ze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Wadoviana".

Wadowicki Quest opowiada o największych twórcach, którzy mieli styczność z naszymi Wadowicami. Przedstawione w nim postaci są pokrótce opisane, a droga, którą kieruje rymowanka idzie śladami ich miejsca pracy, zamieszkania...

Andrychowski Quest natomiast opisuje międzywojennych sportowców związanych z Andrychowem, oraz oprowadza po okolicznych sportowych obiektach.

Udział w tej grze może wziąć każdy. Broszurę z zagadkami i trasą do przejścia można dostać w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” ul. Lwowska 7, Wadowice, w Informacji Turystycznej, ul. Kościelna 4, Wadowice, w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki, ul. Rynek 27, Andrychów lub na stronach internetowych www.bestquest.pl, lub www.wadoviana.pl.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.