Przed nami kolejna edycja projektu rajdów rowerowych na zróżnicowanych, atrakcyjnych trasach, z ekstre
Małopolska organizuje amatorskie rajdy rowerowe. Jeden z nich będzie w Wadowicach

Przed nami kolejna edycja projektu rajdów rowerowych na zróżnicowanych, atrakcyjnych trasach, z ekstremalnymi pokazami rowerowymi, zawodami dla najmłodszych i zabawami z nagrodami, organizowane przez Urząd Marszałkowski. Jeden z nich odbędzie się w Wadowicach!

Urząd Marszałkowski województwa Małopolskiego organizuje w te wakacje amatorskie rajdy rowerowe. Pierwszy już w niedzielę (28.07) w Tarnowie.

Już dziś zapraszam wszystkich pasjonatów dwóch kółek na wielkie święto rowerzystów, połączone z rajdami rowerowymi, licznymi atrakcjami na świeżym powietrzu oraz koncertami popularnych zespołów muzycznych – zachęca wicemarszałek Małopolski Tomasz Urynowicz.

Kolejne rajdy zaplanowano na Zarabiu w Myślenicach (11.08), w sąsiedztwie Placu Zabaw przy ul. Parkowej, w Starym Sączu (25.08) na Błoniach przy Ołtarzu Papieskim i w Wadowicach (8.09) na wadowickiej "Wenecji".

Zapisy na miejscu. Udział w rajdach jest bezpłatny! Dla tych, którzy chcą się przygotować do rajdów organizatorzy polecają treningi na ścieżkach rowerowych VELO Małopolska, w każdy wtorek przed kolejnym odcinkiem Małopolska TOUR.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych: www.malopolskatour.pl www.facebook.com/malopolskatour

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 fan wadzy 2019-07-25 13:23
a to, że w Wadowicach na początku sierpnia będą kolarskie mistrzostwa świata to w końcu w tych profesjonalnych serwisach przeczytamy?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.