To spora gratka dla najmłodszych z gminy Andrychów. Będą mogły one bezpłatnie skorzystać z odkryte
Darmowe wejście na andrychowski basen

To spora gratka dla najmłodszych z gminy Andrychów. Będą mogły one bezpłatnie skorzystać z odkrytego andrychowskiego basenu z okazji Dni Otwartych. Wystarczy szkolna legitymacja.

W piątek 21 czerwca Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Andrychowie organizuje na otwartym basenie kąpielowym Dzień Otwarty dla dzieci i młodzieży szkolnej z gminy Andrychów. Aby z niego skorzystać, wystarczy okazać legitymację szkolną.

Odkryty basen kąpielowy w Andrychowie  to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku nad wodą nie tylko mieszkańców miasta nad Wieprzówką ale także wadowiczan. We znaki w ostatnich latach daje się jednak czasem nieprzewidywalna aura, która powoduje, że często z powodu niekorzystnej pogody świeci on pustkami.

Nowy sezon na nim ruszył 1 czerwca i potrwa do 1 września. Jak poinformował zarządca obiektu, andrychowski basen kąpielowy  w sezonie 2019 będzie czynny:

od 8 czerwca do 21 czerwca w godzinach od 9:00 do 18:00
od 22 czerwca do 18 sierpnia w godzinach od 9:00 do 20:00
od 19 sierpnia do 1 września w godzinach od 9:00 do 18:00

AKTUALIZACJA (PIĄTEK, 21 CZERWCA 2019 09:00)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.