WCK uruchamia kolejne grupy uwielbianych przez dzieci zajęć w ramach "Klubu Małego Podróżnika". Cykl
Klub Małego Podróżnika. Nowa edycja!

WCK uruchamia kolejne grupy uwielbianych przez dzieci zajęć w ramach "Klubu Małego Podróżnika". Cykl już od dwóch lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i dlatego w tym roku powstaną aż 4 grupy warsztatowe. Pierwsze zajęcia odbędą się już 7 stycznia!

Cykl zajęć trwać będzie od stycznia do czerwca 2019 roku. W tym roku ze względu na bardzo duże zainteresowanie tematem, oprócz dwóch grup zamkniętych, które będą spotykać się w drugi czwartek danego miesiąca uruchomione zostaną dwie dodatkowe grupy otwarte na zapisy miesięczne. W tym roku po raz pierwszy na zajęcia mogą uczęszczać dzieci już od 4 lat. Dla grup otwartych zajęcia prowadzone będą w drugi poniedziałek każdego miesiąca według poniższego schematu:

16:15 – 17:15 – warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat
17:30 – 18:30 – warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 9 lat

Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzyma od organizatorów paszport, do którego będzie zbierał pieczątki z warsztatów, a także „Notatnik podróżnika” - miejsce gdzie dzieci będą wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najbliższe spotkanie odbędzie się już w poniedziałek (7.01) w sali kameralnej WCK, dlatego zainteresowani rodzice proszeni są o zgłoszenie mailowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń mailowych!

Zapisy na poniedziałkowe zajęcia „Klubu Małego Podróżnika” będą przyjmowane zawsze 1 dnia każdego miesiąca. Opłata za zajęcia wynosi 10 złotych. Szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury: www.wck.wadowice.pl

Tematem pierwszego spotkania będzie Magiczne Maroko. Na warsztatach dzieci dowiedzą się min. jak zapalić lampę oliwną, czy marokańskie dywany latają, jak wygląda życie berberyjskich dzieci. Najmłodsi razem z podróżnikami z Poznajemy Świat wybiorą się na Saharę, do farbiarni skór i tkanin oraz na parzoną w srebrnym imbryku herbatę.

(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.