Na ten dzień czekają wszyscy miłośnicy sportów zimowych: rusza sezon narciarski w ośrodku Czarny Gr
Rusza sezon narciarski w Czarnym Groniu

Na ten dzień czekają wszyscy miłośnicy sportów zimowych: rusza sezon narciarski w ośrodku Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa.

Już w sobotę (15.12) o godzinie 8:00 ośrodek narciarski Czarny Groń w Rzykach rozpoczyna nowy sezon narciarski, rusza trasa numer 1. Niskie temperatury na początku grudnia pozwoliły na rozpoczęcie naśnieżenia tras, dodatkowo armatki wspomagane były naturalnymi opadami śniegu co przyspieszyło przygotowanie stoku.

Prognoza pogody wskazuje na to, że warunki narciarskie z dnia na dzień będą coraz lepsze i jak informuje nas Izabela Bożek z ośrodka Czarny Groń, będą otwierane kolejne trasy.

Tegoroczna zima w Czarnym Groniu zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Nie zabraknie sztandarowych imprez jak Przejazd przez knajpę czy Splash oraz szeregu cyklicznych imprez.

Na rozgrzewkę przed narciarskim szaleństwem Czarny Groń zaprasza na lodowisko pod gołym niebem przy Hotelu & SPA Czarny Groń.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.