Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza wszystkie klasy szkół podstawo
Uczestnicy tych warsztatów wykonają przedwojenne ozdoby choinkowe

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza wszystkie klasy szkół podstawowych na warsztaty „Święta z Lolkiem”, które odbywać się będą w okresie od 10 do 21 grudnia roku.

Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji, wspomnień i radosnych rodzinnych spotkań. Z tej okazji Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach przygotowało specjalne świąteczne warsztaty.

W czasie zajęć dzieci będą miały okazję poczuć atmosferę świąt, wspólnie wykonując kilka tradycyjnych, przedwojennych ozdób choinkowych. W ruch pójdzie słoma, papier i bibuła. Dla wszystkich dzieci przewidziany jest także słodki poczęstunek.

Czas trwania spotkania to około 70 minut. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymagana jest rezerwacja pod numerem telefonu: 33 823 35 55 lub 609 730 528.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł od osoby.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.