Po raz dziesiąty, jak co roku od kilku lat, w niedzielę (2.12) grudnia motocykliści ziemi wadowickiej
Motocykliści po raz dziesiąty zapraszają na Motomikołaje!

Po raz dziesiąty, jak co roku od kilku lat, w niedzielę (2.12) grudnia motocykliści ziemi wadowickiej zapraszają do udziału w akcji "Motomikołaje”. Najbardziej z niej cieszą  się najmłodsi...

Dla nich to zakończenie sezonu a przy okazji pretekst, by zrobić coś dla innych. Od dziesięciu lat wadowiccy motocykliści zrzeszenie w klubach „GREY WOLVES FG” i „RIDERS OF FLAMES” na początku grudnia cieszącą się sporą popularnością akcję Motomikołaje.

W niedzielę (2.12) tradycyjnie już motocykliści zapraszają na spotkanie z Mikołajami na motocyklach. Tym razem zmieniła się trasa: motocykliści zbiorą się o godzinie 9:45 pod Dworkiem Mikołaja w Wadowicach, przejadą krajówką do rynku w Zatorze (10:15) , potem pod kościoły w Spytkowicach (10:30) i Bachowicach (11:30) by w samo południe pojawić się na wadowickim rynku.

W miejscach postoju będzie można z bliska obejrzeć piękne motocykle, popytać pasjonatów o ich motoryzacyjne hobby, usiąść za kierownicą i zrobić zdjęcie, a co najważniejsze, dzieci będą obdarowywane symbolicznymi upominkami przekazanymi przez partnerów akcji oraz słodyczami zakupionymi przez samych Mikołajów. Akcję motocyklistów wspierają samorządy  Wadowic i Spytkowic, firma WadowiceNET oraz Mini Zoo Kucyk w Inwałdzie. Imprezie, jak co roku, z prawdziwą przyjemnością patronuje medialnie portal WadowiceOnline.pl.

Akcja prowadzona od kilku lat cieszy się powodzeniem u naszych najmłodszych i postanowiliśmy po raz kolejny dać dzieciom troszkę radości i pokazać się w kilku miejscach wioząc z sobą drobne upominki i słodycze. Razem jeździmy na zloty i łączy nas wspólna pasja. Motomikołaje to dzień, w którym dzielimy się pasją i dajemy siebie innym. Myślimy, że śnieg nam nie przeszkodzi i przyjedziemy na motocyklach, a jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na jazdę motocyklem pojawimy się w wyznaczonych miejscach komunikacją zastępczą – mówi nam Mariusz Jakubas, prezes Klubu Motocyklowego Strażaków „RIDERS OF FLAMES”

Posiadacze dwóch kółek, którzy chcą w niedzielę dołączyć do grona Motomikołajów mogą przebrać się za Mikołaja, Mikołajową, Śnieżynkę, a nawet renifera – pomysłów, jak udowodnili w czasie poprzednich edycji imprezy, motocyklistom nie brakuje. Najlepsze przebranie i najpiękniej ozdobiony motocykl zostaną nagrodzone.


 

Tak wyglądały Motomikołaje w ubiegłym roku:(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.