Ewie Wachowicz, gospodyni programu kulinarnego "Ewa gotuje" odwiedziła panie ze Stowarzyszenia "Wioski N
Ewa Wachowicz odwiedziła panie z Doliny Karpia. Efekty zobaczymy w Polsacie

Ewie Wachowicz, gospodyni programu kulinarnego "Ewa gotuje" odwiedziła panie ze Stowarzyszenia "Wioski Naszych Marzeń" z Doliny Karpia. Na warsztat wzięły potrawy i zwyczaje na Boże Narodzenie. Program będzie można obejrzeć w połowie grudnia, przed świętami.

Działają dopiero od półtora roku. W ciągu tego okresu dały się już poznać jako prężnie działające stowarzyszenie. Zostało to zauważone przez Stowarzyszenie Dolina Karpia, które poleciło panie ze Stowarzyszenia "Wioski Naszych Marzeń" gospodyni programu kulinarnego "Ewa gotuje" Ewie Wachowicz.

We czwartek (8.11) sala radoczańskiej remizy zamieniła się w studio telewizyjne wystylizowane na tradycyjny pokój świątecznie przybrany. Wszystko po to by Ewa Wachowicz mogła wspólnie z paniami ze stowarzyszenia porozmawiać o tradycjach związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Panie nie chcą zdradzać większych  szczegółów, zapraszają przed telewizory w sobotę 15 grudnia, by oglądając świąteczny odcinek "Ewa gotuje" w telewizji Polsat. Każdy będzie mógł się przekonać, co zachwyciło Ewę Wachowicz podczas rozmowy i pobytu w gminie Tomice.

(LG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.