Po raz czternasty odbył się Ogólnopolski Integracyjny Rajd z "Z Tobą na Groń". Organizatorami tego w
Ponad 500 osó wzięło udział w tym rajdzie

Po raz czternasty odbył się Ogólnopolski Integracyjny Rajd z "Z Tobą na Groń". Organizatorami tego wydarzenia od początku są Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Kaczynie i PTTK „Ziemia Wadowicka”.

W tym roku w rajdzie wzięła udział rekordowa ilość uczestników. Ponad 500 uczniów, nauczycieli i rodziców ze szkół masowych wraz z uczestnikami z niepełnosprawnościami wyruszyło wspólnie na szlak prowadzący na Groń Jana Pawła II .

Na szczycie odprawiona została msza święta w intencji Ojczyzny w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Mszę odprawili  ks. Robert i ks. Dawid z parafii pw. Narodzenia Jana Chrzciciela w Choczni.

Zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji młodzi turyści zasiedli przy wspólnym posiłku przy schronisku PTTK. Był to czas wspólnych rozmów i nawiązywaniu nowych znajomości.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Grazia 2018-09-25 11:32
nasz starosta jest wszedzie, strach lodówke otworzyc ;-)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.