To już chyba ostatnia okazja nieco "pokajakować" w tym sezonie. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomic
Są chętni na bezpłatny spływ kajakiem  Skawą z Witanowic do Grodziska?

To już chyba ostatnia okazja nieco "pokajakować" w tym sezonie. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej zaprasza do bezpłatnego udziału w Spływie Doliną Karpia Skawą z Witanowic do Zatora.

Pogoda jeszcze nieco letnia, chociaż już jesień za pasem. Warto więc skorzystać z ostatniej już chyba okazji "pokajakowania" w tym sezonie. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej zaprasza do bezpłatnego udziału w Spływie Doliną Karpia. Odbędzie się on w sobotę (22.09) od godziny 10:00 z Witanowic (miejsce zbiórki to plac przy  Skawie w Witanowicach poniżej mostu) do Zatora. Cały odcinek znajduje się w Obszarze Natura 2000 Dolina Dolnej Skawy.

W spływie mogą wziąć udział osoby, które nie ukończyły lat 18-tu, pod warunkiem zgłoszenia się na spływ pod opieką osób pełnoletnich i będą posiadać zgodę rodziców lub osób prawnych na uczestnictwo w spływie. Uczestnicy spływu biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność. Co najmniej 1 osoba na kajaku winna mieć ukończone 18 lat.  Uczestnik spływu musi posiadać kamizelkę asekuracyjną (kamizelki zapewnia organizator).

Należy zabrać odpowiedni strój dostosowany do spływu kajakowego, ew. suchą odzież na przebranie w razie zamoczenia (odzież należy zapakować i zostanie ona przetransportowana samochodem do miejsca zakończenia spływu).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie proszę wysyłać na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie informacje dotyczące spływu można uzyskać pod numrem telefonu 602 104 071 (Mirosław Tłomak)

Szczegółowy program:
10:00 – spotkanie na plaży nad rzeką Skawą przy moście w Witanowicach, omówienie zasad bezpieczeństwa oraz regulaminów
10:30 - start – spływu kajakowego rzeką Skawą z Witanowic do Zator, w Grodzisku przerwa techniczna
13:30 – dopłyniecie do Grodziska,   posiłek regeneracyjny,  przeniesienie sprzętu przez jaz
15:30 – dopłyniecie do Zator – zakończenie  spływu,  
16:30 - grill, pogadanka edukacyjna, integracja, gry i zabawy
19:00 – wyjazd busem do Tomic
20:00 – zakończenie

Projekt grantowy pod nazwą "Zorganizowanie spotkań dla lokalnej społeczności stanowiących atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.




(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Krysian J 2018-09-22 15:43
Krystianek z podstawia chcial jechac
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.