Takiej imprezy w naszym mieście jeszcze nie było i jak się okazało, była strzałem w dziesiątkę! N
Drukuj
Psi piknik przyciągnął nad Skawę tłumy

Takiej imprezy w naszym mieście jeszcze nie było i jak się okazało, była strzałem w dziesiątkę! Na wadowickiej "Wenecji" Salon pielęgnacji psów PAKO Wadowice zorganizował I Wadowickim Pikniku z psiakiem z mnóstwem atrakcji.

W sobotę (18.08) na wadowickiej "Wenecji" Salon pielęgnacji psów PAKO Wadowice zorganizował I Wadowickim Piknik z psiakiem. Przyciągnął on sporą grupę mieszkańców z ich czworonogami.

W programie pikniku zaplanowano liczne atrakcje, m.in: pokazy psów rasowych z ich charakterystyką, pokazy tresury psów przeprowadzony przez Profesjonalne Szkolenia Psów - Gerard Adamczyk, pokazy pierwszej pomoc dla psiaków oraz darmowe porady weterynaryjne (przeprowadzane przez weterynarza  Karolinę Bednarek).

Zorganizowano też specjalnie wydzielona strefa relaksu i zabawy dla psiaków i ich właścicieli - m.in. tor agility, strefę z małą gastronomią, konkursy z czworonogami z atrakcyjnymi nagrodami i pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy organizowane przez Harcerski Klub Ratowniczy Wadowice.

Można było też skorzystać z porad psiego fryzjera, spotkać się z członkami Fundacji Psia Ekipa oraz czy wziąć udział w zbiórce na rzecz zwierząt.

Właściciele i ich zwierzaki były zadowolone a jak zapowiadają organizatorzy, będą kolejne takie pikniki...

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Hobby:

W remizie w Izdebniku znowu poleje się krew. Tym razem dla strażaka Tomka

Po raz XXI Rajd Wagabundy. W tym roku nietypowy

Sympatycy żeglarstwa tworzą ciekawą inicjatywę na ziemi wadowickiej

Tak tutaj zachęcają dzieci do czytania

Jest przetarg na opracowanie koncepcji programowej VeloSkawa od Podolsza do Ponikiewki