Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” zaprasza do współpracy artystów i rękodzielni
"Wadoviana" ma propozycję dla artystów i rękodzielników

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” zaprasza do współpracy artystów i rękodzielników. Jeśli jesteś wytwórcą, rzemieślnikiem, tworzysz oryginalną biżuterię, decoupage, patchwork lub inne rękodzieło, to dobra okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności w folderze promującym lokalne rękodzieło.

W wielu miejscowościach na naszym terenie żyją ludzie, którzy z pasją tworzą niezwykłe dzieła, jednak często pozostają nieznani, niezauważeni. Obserwuje się zanikanie wielu sztuk rękodzielniczych, ze względu na brak możliwości kultywowania lokalnych tradycji. Z drugiej jednak strony wyroby rękodzielnicze stają się coraz bardziej popularne a wielu młodych ludzi bierze udział w przeróżnych warsztatach, aby poznać zanikającą sztukę tworzenia unikalnych przedmiotów. Promocja rękodzieła lokalnych twórców przyczynia się do ożywienia rzemiosła na terenie gmin Wadowice i Andrychów, a także wzbudza chęć kultywowania tradycji rękodzielniczych wśród społeczności lokalnej.

Rękodzielnicy, twórcy ludowi oraz rzemieślnicy z gminy Wadowice i Andrychów, którzy chcą, aby informacje o wykonywanym przez nich rękodziele znalazły się w folderze promującym takie inicjatywy, mogą zgłosić się osobiście do biura LGD „Wadoviana” w terminie do 22 czerwca, przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres pocztowy  Stowarzyszenie LGD "Wadoviana" ulica Lwowska 7, 34-100 Wadowice.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 508 380 987.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.