Rusza sezon 2018 na basenie kąpielowym w Andrychowie. Ma potrwać do 2 września. Na razie nie wiadomo,
Od 1 czerwca rusza sezon na andrychowskim basenie

Rusza sezon 2018 na basenie kąpielowym w Andrychowie. Ma potrwać do 2 września. Na razie nie wiadomo, czy wzrosną ceny biletów.

Pogoda tej wiosny zrobiła niespodziankę i zarówno kwiecień jak i maj, jeśli nie licząc przelotnych opadów i burz, należał do wręcz upalnych. Niektórzy z utęsknieniem czekali na wcześniejsze otwarcie basenu kąpielowego w Andrychowie. Nie da się ukryć, że jest to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku nad wodą nie tylko mieszkańców miasta nad Wieprzówką ale także wadowiczan.

Sprawę wcześniejszego otwarcia kąpieliska poruszono nawet na sesji Rady Miejskiej w Andrychowie. Jak wytłumaczył to burmistrz Tomasz Żak, generuje to spore koszty związane z wydatkami na pracowników a także na przeszkodzie stoją umowy terminowe z ratownikami i obsługą, więc nie pokuszono się o takie rozwiązanie

Nic to: już za kilka dni, w piątek (1.06) kąpielisko rozpoczyna tegoroczny sezon. Pogoda raczej ma dopisać. Próbowaliśmy się dowiedzieć, jak wygląda sprawa cen biletów i czy będą one takie same czy wyższe, niż w ubiegłym roku. Na to pytanie nie potrafiono nam jeszcze odpowiedzieć.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie za bilet normalny płaciliśmy w dni robocze 14 zaś w  weekendy i święta 18 złotych a po godzinie 16:00: 8 złotych. Natomiast bilet ulgowy dla młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i osób niepełnosprawnych  kosztował 10 złotych od poniedziałku do piątku, zaś w weekendy 14 złotych.

Jak poinformowało kierownictwo Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie, zarządca obiektu, andrychowski basen kąpielowy  w sezonie 2018 będzie czynny:

od dnia 1 czerwca  do 8 czerwca w godzinach od 09:00 do 17:00
od dnia 9 czerwca do 22 czerwca  w godzinach od 09:00 do 18:00
od dnia 23 czerwca do 17 sierpnia w godzinach od 09:00 do 20:00
od dnia 18 sierpnia do 2 września w godzinach od 09:00 do 18:00

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 jhnovi 2018-05-29 09:00
A czy karty Multisport są tam akceptowane ?
Cytować
+1 #2 Voador 2018-05-30 09:18
Cytuję jhnovi:
A czy karty Multisport są tam akceptowane ?

Jeśli się nic nie zmieniło to tak, są akceptowane. Przynajmniej taka informacja jest na stronie multisportu.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.