Młyn Jacka Hotel&Spa organizuje po cieszących się sporym powodzeniem nocy saunowych  kolejny wiec
Drukuj
Wieczór saunowy w Młynie Jacka. Są jeszcze wolne miejsca

Młyn Jacka Hotel&Spa organizuje po cieszących się sporym powodzeniem nocy saunowych  kolejny wieczór saunowy. Poprowadzi go saunamistrz Mateusz Kupiński. Nie zabraknie więc "naparzania", sesji peelingowych i innych atrakcji.

Kilka lat temu Młyn Jacka Hotel&Spa w Jaroszowicach rozpoczął serię imprez saunowych, których celem było propagowanie zdrowego i prawidłowego saunowania. Jak dotąd odbyło się kilka takich imprez, w  których każdorazowo udział wzięło kilkudziesięciu saunowiczów.

Idąc za ciosem w piątek (11.05) od godziny 21:00 Młyn organizuje kolejny wieczór poprawnego saunowania. Poprowadzi go saunamistrz Mateusz Kupiński, manager Sauny Olimpia pod Gorzowem Wielkopolskim i od niedawna szkoleniowiec saunamistrzów certyfikowany przez PTS. Ma sporo saunowych osiągnięć na swoim koncie, m.in. międzynarodowe drużynowe mistrzostwo Polski 2015, drużynowe mistrzostwo Polski 2015, vice mistrzostwo Polski 2015, III miejsce w pucharze Sauna Cup 2015 czy 8 miejsce drużynowo na Świecie mistrzostwa Aufguss WM.

Bilety w cenie 59 złotych dostępne w recepcji M-SPA. Organizatorzy przygotowali seanse oraz sesje peelingowe. Nie zabraknie też wody i soków bez ograniczeń dla uczestników.

Wieczór jest połączony z I Wadowickim Spotkaniem Saunowym, czyli akcją lokalnych członków Polskiego Towarzystwa Saunowego, której celem jest propagowanie poprawnego saunowania w lokalnych obiektach saunowych. Więcej szczegółów na stronie saunawadowice.pl i na Facebooku.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Hobby:

Kilkuset motocyklistów pielgrzymowało z Wadowic do Kalwarii

Po raz jedenasty pielgrzymka motocyklistów do kalwaryjskiego sanktuarium

Zuchy jak rycerze! Tak się bawiły na biwaku w Zalesiu

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty "Upcykling czyli ekoszycie"

Boso na Babią Górę ze zbiórką pieniędzy. Tak andrychowianin wspiera chorego Oliwiera