Młyn Jacka Hotel&Spa organizuje po cieszących się sporym powodzeniem nocy saunowych  kolejny wiec
Wieczór saunowy w Młynie Jacka. Są jeszcze wolne miejsca

Młyn Jacka Hotel&Spa organizuje po cieszących się sporym powodzeniem nocy saunowych  kolejny wieczór saunowy. Poprowadzi go saunamistrz Mateusz Kupiński. Nie zabraknie więc "naparzania", sesji peelingowych i innych atrakcji.

Kilka lat temu Młyn Jacka Hotel&Spa w Jaroszowicach rozpoczął serię imprez saunowych, których celem było propagowanie zdrowego i prawidłowego saunowania. Jak dotąd odbyło się kilka takich imprez, w  których każdorazowo udział wzięło kilkudziesięciu saunowiczów.

Idąc za ciosem w piątek (11.05) od godziny 21:00 Młyn organizuje kolejny wieczór poprawnego saunowania. Poprowadzi go saunamistrz Mateusz Kupiński, manager Sauny Olimpia pod Gorzowem Wielkopolskim i od niedawna szkoleniowiec saunamistrzów certyfikowany przez PTS. Ma sporo saunowych osiągnięć na swoim koncie, m.in. międzynarodowe drużynowe mistrzostwo Polski 2015, drużynowe mistrzostwo Polski 2015, vice mistrzostwo Polski 2015, III miejsce w pucharze Sauna Cup 2015 czy 8 miejsce drużynowo na Świecie mistrzostwa Aufguss WM.

Bilety w cenie 59 złotych dostępne w recepcji M-SPA. Organizatorzy przygotowali seanse oraz sesje peelingowe. Nie zabraknie też wody i soków bez ograniczeń dla uczestników.

Wieczór jest połączony z I Wadowickim Spotkaniem Saunowym, czyli akcją lokalnych członków Polskiego Towarzystwa Saunowego, której celem jest propagowanie poprawnego saunowania w lokalnych obiektach saunowych. Więcej szczegółów na stronie saunawadowice.pl i na Facebooku.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+3 #1 Mieszkaniec Gminy 2018-05-11 13:44
Z takim Mistrzem to Młyn ma szansę nareszcie wyjść na prostą z poziomem saunowania. Oby częściej! Tylko organizacyjnie mogli by się trochę ogarnąć, bo sprzedaż biletów wyłącznie w recepcji i wydawanie opasek na imprezę dwa tygodnie przed nią jest trochę słabe. No i opcje szerszej promocji sobie póki co na własne życzenie blokują - dziwne podejście.
-2 #2 salonowiec 2018-05-11 17:28
Bez dobrej sauny to jak bez Pampersa. Nie bagatelizujcie najważniejszych potrzeba wszystkich Polaków. Musimy to zmienić, to nasz priorytet na najbliższe miesiące. Tak nam dopomóż saunomistrzu jedyny.
Hotel Młyn Jacka ŻONDZI
+3 #3 Mieszkaniec Gminy 2018-05-14 14:49
Cytuję salonowiec:
Bez dobrej sauny to jak bez Pampersa. Nie bagatelizujcie najważniejszych potrzeba wszystkich Polaków. Musimy to zmienić, to nasz priorytet na najbliższe miesiące. Tak nam dopomóż saunomistrzu jedyny.
Hotel Młyn Jacka ŻONDZI

Przy takich komentarzach, oprócz łapki w górę lub w dół powinna tu być jeszcze opcja "Ja pier.olę".
+2 #4 Mieszkaniec Gminy 2018-05-14 14:56
Wadowice to ugór pod względem kultury saunowania, dlatego bardzo się cieszymy z obecności lokalnych saunowiczów, którzy wzięli udział w imprezie. Było kameralnie ale i bardzo miło, choć niektórzy mimo informacji od saunamistrzów nadal z uporem maniaka nie siedzieli w saunach suchych na ręcznikach. Dziękuję gościowi specjalnemu Mateuszowi Kupińskiemu za super wieczór oraz saunamistrzom Agacie i Bartkowi z Gym For You z Oświęcimia za urozmaicenie wieczoru. Młyn zawalił z reklamą, ale liczę, że kolejnym razem na wieczorku będzie więcej osób. Bardzo cenna inicjatywa, a komentarze pod tytułem "żryj ziemię, bo to najważniejsza potrzeba i wszystko co inne jest zbędne", zostawiam bez komentarza.

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.