W FortASG w Jaszczurowej odbyły się pierwsze zawody Air Soft Gun (strzelanie się replikami prawdziwej
To pierwsze takie zawody w regionie

W FortASG w Jaszczurowej odbyły się pierwsze zawody Air Soft Gun (strzelanie się replikami prawdziwej broni kulkami plastikowymi). Wzięło w nich udział 14 zespołów z całej Polski. Było sporo emocji.

W niedzielę (6.05) w FortASG w Jaszczurowej odbyły się pierwsze zawody o puchar El Presidente w Air Soft Gun (strzelanie się replikami prawdziwej broni kulkami plastikowymi). Zawody były rozgrywane w systemie DEATHMATCHES w drużynach 2 i 3 osobowych. Wygrywała ta drużyna, która wygra mecz, składających się z trzech tur, każda po 5 minut. W zawodach wzięło udział 14 zespołów z całej Polski.

"Rywalizacja była bardzo zacięta, aż do samego końca. Przed półfinałami ( system jak w mistrzostwach świata ) trzeba było rozegrać kilka dogrywek, ponieważ zespoły reprezentowały ten sam, wysoki poziom" – informuje nas Marcin Urbaś, organizator zawodów.

Nie zabrakło również małej grupy kibiców, która chciała zobaczyć, na czym polega ten sport. Nagrody dla zwycięzców ufundowały firmy CQB.pl, GATE Electronics oraz organizator czyli FortASG.pl.

Portal WadowiceOnline.pl był patronem medialnym wydarzenia.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.