Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem "na
Biblioteka zaprasza do Dyskusyjnego Klubu Książki

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem "na warsztat" zostanie wzięta książka Angeliki Kuźniak "Stryjeńska. Diabli Nadali".

Nie wszyscy wiedzą, ale od 10 lat w Wadowickiej Bibliotece Publicznej działa Dyskusyjny Klub Książki. Grupa czytelnicza spotyka się średnio raz w miesiącu i dyskutuje o wybranej wcześniej książce. DKK skupia przede wszystkim osoby, które lubią czytać, poznawać nowych autorów, gatunki literackie i dzielić się wrażeniami z lektury. Dyskusjom towarzyszy przyjazna atmosfera, a dyskusje członków klubu niejednokrotnie wykraczają poza obszary literackie.

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy. Nie trzeba też znać się na literaturze, żeby dołączyć do klubu. Wystarczy, że lubicie czytać i chcecie podzielić się swoimi wrażeniami z lektury! Spotkania odbywają się średnio raz w miesiącu – informują pracownicy Wadowickiej Bibliotek Publicznej.

Spotkanie, które odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 17:00 poświęcone będzie książce Angeliki Kuźniak "Stryjeńska. Diabli Nadali" (lektura jest do odbioru w Wadowickiej Bibliotece Publicznej (ulica Legionów 1).

Wstęp na Dyskusyjny Klub Książki jest wolny!


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.