Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła Ii w Wadowicach zaprasza na wyjątkowe i emocjonujące wa
Wyjątkowe warsztaty w papieskim muzeum

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła Ii w Wadowicach zaprasza na wyjątkowe i emocjonujące warsztaty z ks. Łukaszem Piórkowskim, znanym przede wszystkim jako Profesor Kręcony z programu „Ziarno”.

„Jak SMOK chciał pokonać Lolka?” to propozycja warsztatów w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach przeznaczona dla uczniów klas 0-3 wraz z nauczycielami.  Prowadzącym będzie ks. Łukasz Piórkowski, znany przede wszystkim jako Profesor Kręcony z programu "Ziarno".

Razem z ks. Piórkowskim chcemy pokazać dzieciom jak mogą radzić sobie z trudnymi emocjami. Słowo SMOK stanowi akronim, który możemy rozkodować następująco: Smutek, Marudzenie, Obrażona mina, Kaprysy. Małe dzieci często otwarcie okazują bunt, upór oraz gniew. Rodzice oraz wychowawcy najczęściej próbują tłumić tego typu zachowania, co najczęściej przynosi odwrotny skutek – informuje nas Magdalena Maślona z Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Warsztaty „Jak SMOK chciał pokonać Lolka?” mają pokazać dzieciom, że każdy może się złościć, a fochy i dąsy towarzyszą każdemu. Należy tylko nauczyć się wyrażać je w sposób akceptowalny społecznie.

Zajęcia odbędą się od 5 do 9 lutego. Koszt warsztatów wynosi 10 złotych od dziecka. Z względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwacje miejsc pod numerem telefonu: 33 823 35 65 lub 33 823 26 62.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.