Od stycznia "Klub Małego Podróżnika" dla najmłodszych będzie prowadzony w dwóch grupach. To efekt o
W WCK rusza kontynuacja popularnego projektu dla dzieci

Od stycznia "Klub Małego Podróżnika" dla najmłodszych będzie prowadzony w dwóch grupach. To efekt ogromnego zainteresowania tym projektem w ubiegłym roku. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 11 stycznia. Zapisy przyjmowane są wyłącznie mailowo!

Tematyka podróży ciekawi nie tylko młodzież i dorosłych, ale również dzieci. Projekt "Klub Małego Podróżnika" skierowany do najmłodszych (w wieku 6-9 lat) spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że od stycznia Wadowickie Centrum Kultury uruchamia dwie grupy.

Dla dzieci, które uczęszczały już na te zajęcia powstanie stała grupa, a rodzice o tematyce i godzinie zajęć zostaną powiadomieni mailowo, natomiast dla nowych dzieci będą uruchamiane zapisy od 4 dnia każdego miesiąca. Tematyką pierwszych zajęć będą "Dzieci Świata". Uczestnicy wraz z dziećmi z innych państw przemierzą świat, poznając ich zwyczaje, sposoby witania się i warunki życia – informuje nas Agnieszka Gadocha z WCK.

Najmłodsi będą spotykać się z podróżnikami zazwyczaj w drugi czwartek miesiąca. Spotkania przybiorą formę warsztatów. Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzyma od organizatorów paszport, do którego będzie zbierał pieczątki z warsztatów, a także „Notatnik podróżnika” - miejsce gdzie dzieci będą wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najwytrwalszy uczestnik z największą liczbą pieczątek i najciekawiej wypełnionym notatnikiem otrzyma na koniec cyklu wyjątkowy upominek.

Pierwsze spotkanie dla grupy otwartej odbędzie się 11 stycznia o godzinie 17:30 w sali nr 15 Wadowickiego Centrum Kultury.  Zapisy będą przyjmowane wyłącznie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od godziny 9:00 w czwartek (4.01) do wyczerpania miejsc.

Regulamin oraz szczegółowe informacje na stronie www.wck.wadowice.pl.

(AS)
(zdjęcie: Wadowickie Centrum Kultury)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 sylwester 2018-01-08 16:30
WDK Brawo !!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.