W FortASG w Jaszczurowej odbędą się pierwsze zawody Air Soft Gun (strzelanie się replikami prawdziwej
W Jaszczurowej odbędą się pierwsze zawody ASG

W FortASG w Jaszczurowej odbędą się pierwsze zawody Air Soft Gun (strzelanie się replikami prawdziwej broni kulkami plastikowymi). Udział w nich może wziąć każdy miłośnik tej dyscypliny, który ukończył 18 lat.

W Jaszczurowej w FortASG w niedzielę 6 maja 2018 roku odbędą się pierwsze zawody ASG (Air Soft Gun: strzelanie się replikami prawdziwej broni kulkami plastikowymi). Zawody będą rozgrywane w systemie DEATHMATCHES w drużynach 2 i 3 osobowych. Wygrywa ta drużyna, która wygra mecz, składających się z trzech tur, każda po 5 minut. W zawodach wystartuje 16 ekip 2 i 3 osobowych z całej Polski.

Smaku całym zawodom doda fakt, że będzie można przyglądać się im ze strefy kibica - od cywili będziemy wymagali tylko okularów ochronnych (najtańsze kosztują już około 2-3 złote, będzie można na miejscu kupić – informuje nas Marcin Urbaś, organizator zawodów.

 

Istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej w sobotę (5 maja), odbycia treningu itp. Zostanie przygotowane pole namiotowe, Organizator udostępni toaletę z ciepłą bieżącą wodą. Koszt od osoby to 35 złotych.

Rejestracja zaczyna się 7 stycznia 2018 o godzinie 21:00 do wyczerpania miejsc, organizator wymaga od uczestników potwierdzenia swojego udziału do 22 kwietnia, jeżeli z jakiegoś ważnego powodu, ktoś będzie musiał zrezygnować, na jego miejsce może "wskoczyć" ktoś inny.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Nagrody dla zwycięzców ufundowały firmy CQB.pl, GATE Electronics oraz organizator czyli FortASG.pl. Więcej o zawodach na stronie www.fortasg.pl.

Portal WadowiceOnline.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 Olo 2017-12-23 00:15
Może się jakiś głupek znajdzie?
Cytować
-4 #2 Mariusz 2017-12-28 11:13
A kiedy zawody w strzelaniu z łuku?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.