W piątkowy (17.11) wieczór w remizie OSP w Radoczy odbył się pierwszy „Babski Wieczór”, zorganiz
Babski wieczór w Radoczy

W piątkowy (17.11) wieczór w remizie OSP w Radoczy odbył się pierwszy „Babski Wieczór”, zorganizowany przez Katarzynę Gołąb, założycielkę Fitnessowej Grupy Radocza.

Na zaproszenie gospodyni wieczoru odpowiedziało 27 kobiet z Radoczy, Tomic, a nawet Osieka i Wadowic. Spotkanie miało charakter integracyjny i rozrywkowy. Wszystkie pyszności i specjały przygotowały uczestniczki "babskiego  wieczoru”, były zatem pyszne ciasta i ciastka, sałatki i przekąski.

Wieczór byłby nieważny gdyby nie taniec i śpiew, które połączyły trzy pokolenia bawiących się pań. Karaoke okazało się strzałem w dziesiątkę, odkrtyto wiele talentów wokalnych i scenicznych...

Mam nadzieję, że „Babskie wieczory” staną się nowym starym zwyczajem, gdyż nasze babcie czy prababcie spotykały się przy skubaniu pierza czy krosnach, podczas których to czynności wspólnie śpiewały, doradzały sobie, żartowały. Takie babskie spotkania są zawsze wesołe i ciekawe. Dzisiaj są tak samo ważne i potrzebne dla nas kobiet. Składam serdeczne podziękowania dla koleżanek z Radoczy za pomoc w przygotowaniu spotkania, druhów z OSP Radocza za udostępnienie remizy na nasze spotkanie a wszystkim paniom dziękuję za wspaniałą zabawę. Zapraszam serdecznie na kolejny „Babski wieczór! – podsumowuje Katarzyna Gołąb.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-11 #1 hm fitness 2017-11-19 14:02
Jedno przeczy drugiemu...żade n fitness nie pomoże jak się odżywiać nie potrafią zdrowo, wystarczy spojrzeć na to co serwują na stołach i to właśnie widać w kilku sylwetkach na powyższych zdjęciach.Kobie ty grube jeśli nie wynika to z choroby to zwyczajnie baby zaniedbane.
Cytować
+6 #2 XL 2017-11-19 14:26
Taki odważny bo anonimowy! Chamski komentarz z i tyle. Współczuję charakteru. Administrator powinien bo usunąć bo jest obraźliwy. Nie wszystkie kobiety są niustannie na dietach i muszą mieć rozmiar 36. Fitness nie jest tylko dla szczuplych to głupota co gość wypisuje. Pewnie jakiś zazdrośnik.
Cytować
+6 #3 Ewaa 2017-11-19 19:49
Było super! Kiedy kolejna?
Cytować
+2 #4 JB 2017-11-19 23:39
A co trzeba zrobić by na taki wieczór się wkręcić? Pozdrawiam.
Cytować
+2 #5 Babski wieczór 2017-11-20 10:26
Cytuję JB:
A co trzeba zrobić by na taki wieczór się wkręcić? Pozdrawiam.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie . Trzeba się tylko zgłosić. Jedyne ograniczenie to takie, że to Babski wieczór, czyli impreza tylko dla kobiet :) Może uda się nam zorganizować kolejny w karnawale, lub koło 8 marca. Plakat i ogłoszenie były na stronie Gminy Tomice, niestety pojawiały się tylko na pasku skrótowym. Postaramy się następnym razem zdobyć fundusze na parę plakatów :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do wspólnej zabawy oraz na zajęcia fitnessu na sali w SP w Radoczy- poniedziałki 18:00 oraz środy 19;00!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.