National Geographic Traveler zawitał w okolice Beskidu Małego i sfotografował m.in. Leskowiec, Rzyki,
Nasza okolica w  obiektywie National Geographic

National Geographic Traveler zawitał w okolice Beskidu Małego i sfotografował m.in. Leskowiec, Rzyki, wadowicki rynek i bazylikę czy Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie.

National Geographic to amerykańskie czasopismo wydawane od 1888 roku. Zawiera ono artykuły o tematyce krajobrazowej, kulturalnej i historycznej. Cechuje go doskonała jakość fotografii. Pierwszy numer polskiej wersji magazynu ukazał się w 1999 roku. Z kolei National Geographic Traveler zaczął ukazywać się w 1984 i został poświęcony podróżom. W Polsce magazyn ukazuje się co miesiąc od 2005 roku. Redaktor naczelną gazety jest znana podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Magazyn National Geographic Traveler zawitał ostatnio do Beskidu Małego. Sfotografowano naszą okolicę i zachęcają do jej zwiedzenia.

"Polecamy Wam zaskakująco piękne choć niewielkie pasmo górskie Beskidu Małego leżącego na pograniczu Karpat. Zobaczcie naszą galerię i jedźcie!" - reklamuje naszą okolice National Geographic Traveler.

Na 23 fotografiach możemy zobaczyć m.in. Wieprzówkę,  Przełęcz Kocierz, panoramę z wyciągu krzesełkowego Czarnego Gronia, schronisko na Leskowcu, wadowicki rynek i bazylikę a także Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II, Ośrodek Czarny Groń w Rzykach, Pałac Bobrowskich w Andrychowie, Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie czy Leskowiec.

Wyszło ciekawie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.