To ciekawa propozycja dla seniorów. W Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbędzie się wieczór łamigł
Wieczór łamigłówek. Ciekawa propozycja dla seniorów

To ciekawa propozycja dla seniorów. W Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbędzie się wieczór łamigłówek pod hasłem “Rozbujajmy nasz umysł!”.

14 listopada w całym kraju obchodzić będziemy Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji Wadowicka Biblioteka Publiczna, Escape Room “SherLOCK” Wadowice oraz Fundacja Rozbujajmy Towarzystwo zapraszają wszystkich seniorów (osoby w wieku 50+) na specjalnie przygotowany wieczór łamigłówek pod hasłem “Rozbujajmy nasz umysł!”.

Będzie to świetna okazja, by zmierzyć się z ciekawymi ćwiczeniami matematycznymi, językowymi i pamięciowymi. Organizatorzy gwarantują, że nie zabraknie interesujących zagadek oraz gier intelektualnych.

W całym wydarzeniu liczy się przede wszystkim wzajemna współpraca, zdrowa rywalizacja i dobra zabawa – zachęcają inicjatorzy wydarzenia

Wieczór łamigłówek jest bezpłatnym wydarzeniem, skierowanym do osób powyżej 50 roku życia. Impreza odbędzie się we wtorek (14.11) w godzinach od 16:00 do 18:00  w Wadowickiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Legionów 1.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada pod numerem 791-591-959.

(JP)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.