W poniedziałek (16.10) przy Domu Kultury w Świnnej Porębie silna grupa reprezentująca radnych, KGW, R
Dom kultury w Świnnej Porębie ozdobiły drzewka

W poniedziałek (16.10) przy Domu Kultury w Świnnej Porębie silna grupa reprezentująca radnych, KGW, Radę Sołecką, pracowników GOKiC oraz mieszkańców Świnnej Poręby pod kierownictwem sołtysa wsi Krystyny Siwek przystąpiła do akcji nasadzania drzewek i krzewów ozdobnych.

W sumie 80 sztuk drzewek będzie zdobić obejście lokalnego domu kultury. Ze środków rady sołeckiej został zagospodarowany teren wokół, a Urząd Gminy w Mucharzu zakupił sadzonki.

To ważne, że w różnych dziedzinach naszej gminnej społeczności widoczne jest zaangażowanie mieszkańców w działania prospołeczne. Dbanie we właściwych proporcjach o rozwój infrastruktury i działania społeczne jest kluczem do poprawy jakości życia na wsi. Tam, gdzie mieszkańcy są aktywni żyje się lepiej, bo inicjatywy społeczne i realizowane kreacje stają się elementem napędowym rozwoju danej społeczności lokalnej — cieszą się urzędnicy z Urzędu Gminy w Mucharzu.

 

(AS)
(zdjęcia: T.Chmielarz-Bryndza/Urząd Gminy Mucharz)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 mieszkaniec 2017-10-18 15:15
Drzewa sadzą tylko żeby ich w nocy nie ukradli bo lampy wyłączają o 23:30 szkoda że tym się nie zajmą...
Cytować
-1 #2 Mieszko 2017-10-19 07:15
Pokazówka. Lepiej jakby Ci ludzie zawalczyli o wymianę nawierzchni starej i zniszczonej drogi, chodniki, trasy rowerowe...prze z ostatnie 20 lat prawie Ci sami ludzie kompletnie nic nie zrobili dla wsi! Szkoda słów.
Cytować
+5 #3 sSpoko 2017-10-19 09:53
Cytuję Mieszko:
Pokazówka. Lepiej jakby Ci ludzie zawalczyli o wymianę nawierzchni starej i zniszczonej drogi, chodniki, trasy rowerowe...przez ostatnie 20 lat prawie Ci sami ludzie kompletnie nic nie zrobili dla wsi! Szkoda słów.


a co Ty zrobiłeś dla wsi? ruszyłeś dupsko na wybory chociaż? żeby coś zmienić? zaangażowaleś się w jakikolwiek sposób żeby nastąpiły jakieś zmiany?
Cytować
+1 #4 Mieszko 2017-11-03 12:48
Odezwał się ten co zdziałał najwięcej!
Cytować
+2 #5 hugo 2017-11-04 18:49
Jak mogą reprezentowac wies ludzie ktorzy skończyli 8 klas,sołtys może 30 lat temu za komuny,teraz to wysmiech:)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.