Na wadowickiej "Wenecji" odbędzie się ostatnie już w te wakacje  Niedzielne Grillowanie, na które ka
Ostatnie w te wakacje Niedzielne Grillowanie na Wenecji

Na wadowickiej "Wenecji" odbędzie się ostatnie już w te wakacje  Niedzielne Grillowanie, na które każdy może przynieść swoje produkty na grilla, bądź kupić je na wyznaczonym stoisku i wypocząć na przygotowanych leżakach i nastrojowej muzyce.

Niedzielne Grillowanie to pomysł Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Magistrat zaplanował trzy takie wydarzenia w ciągu tegorocznych wakacji. Pierwsze odbyło się 23 lipca i przyciągnęło sporą grupę mieszkańców. Kolejne miało się odbyć 6 sierpnia, niestety psikusa zrobiła aura i wydarzenie odwołano.  Ostatnie w te wakacje Niedzielne Grillowanie odbędzie się w niedzielę (20.08). Pogoda powinna tym razem dopisać...

Przy moście drogowym na Skawie, na wadowickiej "Wenecji"  przygotowana zostanie strefa relaksu: ławy oraz wygodne leżaki. Każdy może przynieść swoje produkty na grilla (kiełbasy, karczki, szaszłyki, warzywa) i zostaną one bezpłatnie upieczone na przygotowanym palenisku. Leniwi mogą je także zakupić. Nie zabraknie także napojów.

Najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie z wielkimi bańkami mydlanymi, malowaniu twarzy, wyścigach w podwójnych spodniach czy siatkówce balonowej przygotowanych przez animatorów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spokojna nastrojowa i nie przeszkadzająca muzyka, co niestety nie zawsze na takich imprezach jest takie oczywiste...

To nie wszystko. Specjalnie z tej okazji kursować będzie darmowa ciuchcia, która dowiezie tutaj rodziców i ich pociechy z różnych zakątków Wadowic. Pierwsza stacja mini pociągu to wadowicki rynek, kolejne to parking pod Krytą Pływalnią "Delfin" a ostatnia to stacja paliw przy ulicy Batorego.

Rozkład jazdy "ciuchci":

15:30 - Rynek w Wadowicach
16:00 - Pływalnia Delfin
16:30 - stacja ORLEN (ul. Batorego)

Tak wyglądało pierwsze Niedzielne Grillowanie nad Skawą:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 olo 2017-08-18 15:30
Fajny pomysł.
Wybieram się z rodzinką
Cytować
0 #2 Jack 2017-08-20 09:01
Pogoda dopisała :lol:
Cytować
0 #3 Wacek 2017-08-20 18:18
Cytuję Jack:
Pogoda dopisała :lol:

"Jacy wadowiczanie taka pogoda !"
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.