Towarzystwo Miłośników Ziemi Wadowickiej zaprasza na kolejną paradę muzyczną w Zaułku Mieszczańsk
Kolejna parada muzyczna w Zaułku Mieszczańskim

Towarzystwo Miłośników Ziemi Wadowickiej zaprasza na kolejną paradę muzyczną w Zaułku Mieszczańskim przy ulicy Krakowskiej. Zapewniają nagłośnienie i namawiają wszystkich chętnych do grania muzyków: od juniorów po seniorów.

W sobotę (12.08) od godziny 16:00 Towarzystwo Miłośników Ziemi Wadowickiej zaprasza na kolejną paradę muzyczną w Zaułku Mieszczańskim przy ulicy Krakowskiej.

Zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych muzyków, od juniorów po seniorów. Przyjdźcie z instrumentami, zapewniamy nagłośnienie, mikrofony i podstawowe klawisze. Gramy jak umiemy - byle poprawnie — informuje Zbigniew Jurczak, prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Wadowickiej.

Wydarzenie jest kierowane do muzyków i sympatyków muzyki rozrywkowej a także mieszkańców. Odbędzie się z udziałem artystów muzyków i plastyków: otwarty zostanie  jubileuszowy 10. Plener im. Franciszka Suknarowskiego oraz prezentacja w Czytelni Mieszczańskiej nowych publikacji regionalnych.

Wstęp wolny!

AKTUALIZACJA (SOBOTA, 12 CZERWCA 2017 10:40)

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.