Na wadowickiej "Wenecji" odbędzie się kolejne Niedzielne Grillowanie, na które każdy może przynieś
Drukuj
Nad Skawą kolejne Niedzielne Grillowanie

Na wadowickiej "Wenecji" odbędzie się kolejne Niedzielne Grillowanie, na które każdy może przynieść swoje produkty na grilla, bądź kupić je na wyznaczonym stoisku i wypocząć na przygotowanych leżakach i nastrojowej muzyce.

Niedzielne Grillowanie to pomysł Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Magistrat zaplanował trzy takie wydarzenia w ciągu tegorocznych wakacji. Pierwsze odbyło się 23 lipca i przyciągnęło sporą grupę mieszkańców, mimp tego, że pogoda do końca nie odpuszczała z deszczem. Kplejne już w niedzielę (6.08).

Przy moście drogowym na Skawie, na wadowickiej "Wenecji" po raz kolejny przygotowana zostanie strefa relaksu: ławy oraz wygodne leżaki. Każdy może przynieść swoje produkty na grilla (kiełbasy, karczki, szaszłyki, warzywa) i zostaną one bezpłatnie upieczone na przygotowanym palenisku. Leniwi mogą je także zakupić. Nie zabraknie także napojów.

Najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie z wielkimi bańkami mydlanymi, malowaniu twarzy, wyścigach w podwójnych spodniach czy siatkówce balonowej przygotowanych przez animatorów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spokojna nastrojowa i nie przeszkadzająca muzyka, co niestety nie zawsze na takich imprezach jest takie oczywiste...

To nie wszystko. Specjalnie z tej okazji kursować będzie darmowa ciuchcia, która dowiezie tutaj  rodziców i ich pociechy z różnych zakątków Wadowic. Pierwsza stacja mini pociągu to wadowicki rynek, kolejne to parking pod Krytą Pływalnią "Delfin" a ostatnia to stacja paliw przy ulicy Batorego.

Rozkład jazdy "ciuchci":

15:30 - Rynek w Wadowicach
16:00 - Pływalnia Delfin
16:30 - stacja ORLEN (ul. Batorego)

W te wakacje zaplanowano jeszcze jedną taką imprezę, odbędzie się ona 20 sierpnia.

Tak wyglądało pierwsze Niedzielne Grillowanie nad Skawą:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Hobby:

Zuchy jak rycerze! Tak się bawiły na biwaku w Zalesiu

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty "Upcykling czyli ekoszycie"

Boso na Babią Górę ze zbiórką pieniędzy. Tak andrychowianin wspiera chorego Oliwiera

Powstały ciekawe edukacyjne gry terenowe o Wadowicach i Andrychowie

Powstaje skatepark w Kalwarii. Gmina przekazała plac budowy