Na wadowickiej "Wenecji" odbędzie się kolejne Niedzielne Grillowanie, na które każdy może przynieś
Nad Skawą kolejne Niedzielne Grillowanie

Na wadowickiej "Wenecji" odbędzie się kolejne Niedzielne Grillowanie, na które każdy może przynieść swoje produkty na grilla, bądź kupić je na wyznaczonym stoisku i wypocząć na przygotowanych leżakach i nastrojowej muzyce.

Niedzielne Grillowanie to pomysł Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Magistrat zaplanował trzy takie wydarzenia w ciągu tegorocznych wakacji. Pierwsze odbyło się 23 lipca i przyciągnęło sporą grupę mieszkańców, mimp tego, że pogoda do końca nie odpuszczała z deszczem. Kplejne już w niedzielę (6.08).

Przy moście drogowym na Skawie, na wadowickiej "Wenecji" po raz kolejny przygotowana zostanie strefa relaksu: ławy oraz wygodne leżaki. Każdy może przynieść swoje produkty na grilla (kiełbasy, karczki, szaszłyki, warzywa) i zostaną one bezpłatnie upieczone na przygotowanym palenisku. Leniwi mogą je także zakupić. Nie zabraknie także napojów.

Najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie z wielkimi bańkami mydlanymi, malowaniu twarzy, wyścigach w podwójnych spodniach czy siatkówce balonowej przygotowanych przez animatorów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spokojna nastrojowa i nie przeszkadzająca muzyka, co niestety nie zawsze na takich imprezach jest takie oczywiste...

To nie wszystko. Specjalnie z tej okazji kursować będzie darmowa ciuchcia, która dowiezie tutaj  rodziców i ich pociechy z różnych zakątków Wadowic. Pierwsza stacja mini pociągu to wadowicki rynek, kolejne to parking pod Krytą Pływalnią "Delfin" a ostatnia to stacja paliw przy ulicy Batorego.

Rozkład jazdy "ciuchci":

15:30 - Rynek w Wadowicach
16:00 - Pływalnia Delfin
16:30 - stacja ORLEN (ul. Batorego)

W te wakacje zaplanowano jeszcze jedną taką imprezę, odbędzie się ona 20 sierpnia.

Tak wyglądało pierwsze Niedzielne Grillowanie nad Skawą:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-6 #1 janusz 2017-08-05 09:27
czyli co 0 4 rano moge juz przysc to mi kielaski upieka na sniadanie,bo godziny balangi nie podali
Cytować
-3 #2 twardy 2017-08-05 09:29
nie wie kto czy ruchansko jakie ,na kielbase idzie znalesc
Cytować
-4 #3 tola 2017-08-05 09:30
ale z abony nic nie oglaszali ,czy na pewno ta impreza jest
Cytować
-8 #4 obywatel 2017-08-05 09:33
prawda to ze kielbasy bedzie smarzył sam ekselencjia profesor,doktor ,docent,inzynie r magister,techni k architek piekarz klinowski
Cytować
+7 #5 znajomy 2017-08-05 09:51
Cytuję obywatel:
prawda to ze kielbasy bedzie smarzył sam ekselencjia profesor,doktor,docent,inzynier magister,technik architek piekarz klinowski


Zazdrościsz innym wykształcenia?
Gdybyś skończył przynajmniej podstawówkę, nie smaŻyłbyś głupich tekstów z rażącymi błędami :lol:
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.