Lubisz śpiewać? Nagraj swoją wersję piosenki zespołu Big Cyc "Jesteśmy najlepsi"  przygotowanej na
Lubisz śpiewać? Nagraj piosenkę Big Cyca i wygraj nagrodę!

Lubisz śpiewać? Nagraj swoją wersję piosenki zespołu Big Cyc "Jesteśmy najlepsi"  przygotowanej na 250-lecie Andrychowa a jeśli dopisze ci szczęście, wystąpisz ze Skibą i ekipą podczas andrychowskiego koncertu tej kapeli.

Taka ciekawostka warta odnotowania. Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zorganizowało konkurs dla wszystkich lubiących śpiewać. O co chodzi? Można nagrać własną wersję utworu "Jesteśmy najlepsi" zespołu Big Cyc. Główną nagrodą jest występ z tą kapelą podczas koncertu 3 września, który odbędzie się w Andrychowie.

Piosenka wpada w ucho, a jak to u Big Cyca, nie ma też jakiejś skomplikowanej melodii ani tekstu. Kto czuje się na siłach i wychodzi mu śpiewanie np. przy goleniu, powinien spokojnie dać radę i dorównać a nawet przebić Skibę. Regulamin konkursu oraz podkład muzyczny w formacie mp3 można ściągnąć TUTAJ.

Przypomnijmy, że piosenka "Jesteśmy najlepsi" i wideo do nie jest jednym z elementów jubileuszu 250-lecia nadania praw miejskich Andrychowowi. Rocznica odnosi się do przywileju królewskiego z 24 października 1767 roku w którym król Stanisław August Poniatowski nadawał miejscowości  nowe prawa. Od tej daty, a następnie 1768 roku, gdy Stanisław Ankwicz wprowadzał w życie przywileje liczy się historię Andrychowa, jako miasta.

Teledysk przygotowany przez zespół Big Cyc a którego nagranie odbyło się w marcu tego roku, akcentuje walory krajobrazowe i turystyczne gminy Andrychów. Zostały w nim przedstawione najbardziej charakterystyczne miejsca, m.in.: Park Miejski, Pałac Bobrowskich, Plac Mickiewicza, Urząd Miasta, Basen Kąpielowy, wieża ciśnień czy samolot. W filmie wykorzystano również sceny z „lotu ptaka” prezentujące panoramę miejscowości oraz nie mniej pięknych okolic, jak choćby tereny kompleksu wypoczynkowego i hotelu Czarny Groń w Rzykach oraz malowniczo położonego Hotel & SPA Kocierz w Targanicach.

W klipie można też zobaczyć ławeczkę a na niej burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka, Krzysztofa Skibę i miejscowego artystę Zbigniewa Burego (Alexa Johansona), którzy również wychwalają zalety miasta nad Wieprzówką. Premiera teledysku odbyła się w 30 czerwca.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.