Druhny i druhowie z OSP Izdebnik po raz kolejny zapraszają na swoją akcję krwiodawstwa. W tym roku zap
W remizie OSP Izdebnik znowu poleje się krew. Przyjdziecie?

Druhny i druhowie z OSP Izdebnik po raz kolejny zapraszają na swoją akcję krwiodawstwa. W tym roku zaplanowali jeszcze dwa takie wydarzenia.

Ochotnicza Straż Pożarna z Izdebnika zaprasza na swoją kolejną,  w tym roku już trzecią akcję krwiodawstwa w niedzielę (30.07) do Domu Strażaka w Izdebniku, gdzie w godzinach od 9:00 do 13:00 będzie można oddać krew potrzebującym. W tym roku OSP Izdebnik zapowiada w swojej miejscowości jeszcze dwie takie akcje:  1 października oraz 10 grudnia.

Tak jak na akcjach w 2016 roku, tak i w najbliższą niedzielę będzie można podejść do nas i wypełnić wnioski na legitymację krwiodawcy lub na legitymację honorowego krwiodawcy wraz z odznaką 1,2 i 3 stopni — mówią nam organizatorzy z OSP Izdebnik.

W tym roku mija 9 lat od pierwszej takiej akcji zorganizowanej przez ochotników z Izdebnika. Z roku na rok przybywa krwi i krwiodawców. W 2016 roku dzięki OSP Izdebnik i ich czterech akcji krwiodawstwa do banków krwi pojechało aż 50 litrów krwi.

Dodatkowo  podczas akcji organizatorzy chętnie udzielą porad związanych z ulgami dla krwiodawców, opowiedzą jak i gdzie można z nich korzystać, postarają się odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie krwiodawcy.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.