Po raz pierwszy na wadowickiej Wenecji odbyło się Niedzielne Grillowanie. Impreza przyciągnęła kilka
Niedzielne Grillowanie przyciągnęło nad Skawę tłumy

Po raz pierwszy na wadowickiej Wenecji odbyło się Niedzielne Grillowanie. Impreza przyciągnęła kilkaset osób. W wakacje odbędą się jeszcze dwa takie wydarzenia. Będzie im towarzyszyć sporo atrakcji.

Mimo, że deszczowa pogoda usiłowała stanąć na przeszkodzie, w niedzielę (23.07) przed godziną 16:00 na szczęście zrobiło się pogodnie i pierwsze Niedzielne Grillowanie zorganizowane przez Urząd Miejski w Wadowicach na Wenecji rozpoczęło się bez przeszkód.

Najmłodszych na to wydarzenie mogła przywieźć darmowa retro ciuchcia. Miła rodzinna atmosfera przyciągnęła setki osób. Na przygotowanych leżakach i ławach spędziły czas na rozmowach, znajdując przyjemność w prostym byciu ze sobą. Kto chciał, przyniósł swoją kiełbasę, szaszłyki czy karczki, kto był bardziej leniwy, mógł zakupić na miejscu  i darmowo przygotować je na grillu. Nie zabrakło też kremówek i napojów, wśród których prym wiodło oczywiście piwo.  Najmłodsi mogli spędzić czas na zabawie z wielkimi bańkami mydlanymi, malowaniu twarzy, wyścigach w podwójnych spodniach czy siatkówce balonowej przygotowanych przez animatorów. Wydarzeniu towarzyszyła spokojna nastrojowa i nie przeszkadzająca muzyka, co niestety nie zawsze na takich imprezach jest takie oczywiste...

Podczas imprezy odbyła się premiera nowego wydawnictwa Wadowickiej Informacji Turystycznej - Smaki Ziemi Wadowickiej. Zeszyt zawiera przepisy na potrawy wraz ze zdjęciami i sposobem ich przyrządzenia.  Podczas grillowania była okazja do otrzymania tej wyjątkowej, limitowanej publikacji oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami.

Magistrat zaplanował jeszcze dwa takie wydarzenia: 6 i 20 sierpnia w godzinach od 16:00 do 20:00 czeka powtórka. Specjalnie z tej okazji kursować będzie darmowa ciuchcia, która dowiezie rodziców i ich pociechy na "Wenecję" z różnych zakątków Wadowic. Pierwsza stacja mini pociągu to wadowicki rynek, kolejne to parking pod Krytą Pływalnią "Delfin" a ostatnia to stacja paliw przy ulicy Batorego.

Rozkład jazdy "ciuchci":

15:30 - Rynek w Wadowicach
16:00 - Pływalnia Delfin
16:30 - stacja ORLEN (ul. Batorego)


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+22 #1 Marika 2017-07-24 09:53
Tyś tłumy widział. Więcej umiaru. Takie stwierdzenia przesadne szkodzą tylko tej imprezie.
Cytować
0 #2 matematyk 2017-07-24 09:57
No tak. Kilkadziesiąt osób było. Trzeba przyznać, że pogoda nie dopisała i impreza pod względem frekwencji się nie udała.
Cytować
+13 #3 kamillo 2017-07-24 10:03
Byłem osobiście. Żadnych tłumów nie było. Po co ta propaganda? Klinowskiemu sondaży i tak nie podniesiecie, spada na samo dno.
Cytować
+16 #4 Korki z matmy 2017-07-24 10:08
Setki osób? A nie tysiące przypadkiem?
Cytować
+8 #5 BBC 2017-07-24 11:41
Frekwencja porównywalna z tą na spotkaniach z Ojcem Świętym na Rynku, a co jak szaleć z propagandą to szaleć. Szkoda że pan Marcin idzie w tę stronę bo zaczyna go to upodabniać do innej strony.
Cytować
+18 #6 Tedi 2017-07-24 12:18
Byłem i tłumów nie widziałem.
Cytować
+6 #7 Theo 2017-07-24 21:53
Dobrze że są takie imprezki.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.