Technikum Zywienia i Usług Gastronomicznych z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie zorganizowało dla gimn
Kto zrobił najlepszy torcik?

Technikum Zywienia i Usług Gastronomicznych z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie zorganizowało dla gimnazjalistów z powiatu wadowickiego I Konkurs Gastronomiczny "Małe Torciki". Kto okazał się najlepszy?

Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie zorganizowało dla gimnazjalistów z powiatu wadowickiego I Konkurs Gastronomiczny "Małe Torciki". Nic dziwnego: szkoła od lat kształci i wychowuje przyszłych mistrzów kuchni.

Gimnazjaliści mieli niełatwe zadanie do wykonania, bo wykonanie smakowitego ciastka to spore wyzwanie.  Zestawienia smakowe były zaskakujące, w wielu przypadkach czystość wykonania , dekoracja, pomysłowość wskazywały na to, że wykonują takie dzieła nie po raz pierwszy.

Jury, w skład którego wchodzili również przedstawiciele poszczególnych gimnazjów, podkreślali talent i zaangażowanie młodzieży. Po burzliwych dyskusjach wyłoniono zwycięzców. I miejsce zajęły uczennice Gimnazjum w Inwałdzie Karolina Stuglik i Patrycja Wojtyła, II miejsce uczennice Gimnazjum w Zagórniku Paulina Smolec i Dorota Smolec zaś III miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum z Choczni Agnieszja Malata i Jonasz Kręcioch.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.