Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy podaje pomocną dłoń: przez 12 godzin psycholog, psycholog dz
Podadzą pomocną dłoń

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy podaje pomocną dłoń: przez 12 godzin psycholog, psycholog dziecięcy, pedagog, prawnik, doradca rodzinny oraz pracownik socjalny będą bezpłatnie służyć mieszkańcom powiatu wadowickiego pomocą i poradą.

Kryzys może dotknąć każdego z nas, niezależnie od wieku, wykształcenia, zawodu czy sytuacji materialnej. Zdarzają się w życiu każdego z nas sytuacje, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić. Wtedy najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalisty.

W czwartek (5.12) od 8:00 do 20:00 Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy ogranizuje Dzień Pomocnej Dłoni. Przez 12 godzin psycholog, psycholog dziecięcy, pedagog, prawnik, doradca rodzinny oraz pracownik socjalny będą bezpłatnie służyć mieszkańcom powiatu wadowickiego pomocą i poradą.

W celu uzyskania informacji lub pomocy można skontaktować się z interwentami ośrodka osobiście, w siedzibie Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Radoczy przy ulicy Dworskiej 9, telefonicznie pod numerem telefonu (33) 873-10-01, lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

(MG)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.