Idą jak burza: uczennice III klasy Technikum Fryzjerskiego z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie Lena Cze
One znają się na fryzjerstwie

Idą jak burza: uczennice III klasy Technikum Fryzjerskiego z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie Lena Czechowicz i Gosia Matys były bezkonkurencyjne na XIII Festiwalu Fryzjerskim Hair Fair i Kosmetycznym Beauty Fair. Zajęły dwa pierwsze miejsca w konkurencji "Fryzura karnawałowa".

W sobotę (23.11) i niedzielę (24.11) w Expo Silesia w Sosnowcu trwał XIII Festiwal Fryzjerski Hair Fair i Kosmetyczny Beauty Fair. To doskonała okazja, do tego by nie tylko sprawdzić, jaka panuje obecnie moda, jaka kolorystyka, makijaż, to również pokazy mistrzów i zawody, w których rywalizują młodzi fryzjerzy. To największe wydarzenie na Śląsku i w jedno z największych w Polsce.

Nie zabrakło tam uczniów Technikum Usług Fryzjerskich w Wadowicach przy ZDZ Katowice, którzy zostali zaproszeni przez organizatorów do Parady najlepszych szkół w Polsce, która w tym roku została przygotowana pod kierownictwem uczennicy Dominiki Giermańskiej pod tytułem "Gothic-Paradise".

Znowu sukces! Lena Czechowicz – uczennica III klasy Technikum Fryzjerskiego, w pierwszym dniu festiwalu uzyskała maksymalna ilość punktów 3 x 30 w konkurencji "Fryzura karnawałowa" i zajęła pierwsze miejsce, a Gosia Matys, koleżanka z klasy znalazła się zaraz za nią i zajęła drugie miejsce na podium w tej samej konkurencji.

W drugim dniu Festiwalu Lena Czechowicz również była bezkonkurencyjna i w konkursie Top City Junior zajęła pierwsze miejsce oraz zdobyła Wyróżnienie Świata Fryzjerstwa w Top City 2013.

Trzeba również wspomnieć o ostatnich Konkursach w Kielcach i w Żywcu na których również zajęliśmy czołowe miejsca. W III Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim w Kielcach Loki 2013, wszystkie nasze dziewczyny dostały się do 10-cio osobowego finału, na 50 uczestników z 5-ciu województw - infomuje nas Zofia Wanat, dyrektor Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie.

Klaudia Kurek zajęła drugie miejsce a Dominika Giermańska i Karolina Piętoń otrzymały wyróżnienia. Trzecie miejsce w kategorii "Zjawiskowa Panna Młoda" zajęła Dominika Kurek i trzecie  miejsce w kategorii "Fryzura wieczorowa na czerwony dywan" zajęła Dominika Giermańska w Konkursie Fryzjerskim "Wieczorowy Zawrót Głowy" w Żywcu.

Czołowe sceny Polskiego Fryzjerstwa potwierdzają, że w naszej szkole mamy kryształy, które pod okiem nauczycieli pasjonatów, takich jak Pani Halina Pinkas, przekształcają się w prawdziwe brylanty. Zapraszamy wszystkich młodych fryzjerów do naszego konkursu fryzjerskiego, który odbędzie się 6 grudnia w Hotleu Badura w Wadowicach. Do konkursu już dzisiaj wpisali się uczniowie z Warszawy, Kielc, Tarnowa - dodaje Zofia Wanat.

(MG)

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 pietek 2013-11-25 17:06
Ale się Lence przybyło:P
Cytować
+5 #2 Mieszkaniec Gminy 2013-11-25 17:07
Brawo Lena! Serdeczne gratulacje.
Cytować
+8 #3 długie włosy 2013-11-25 17:07
U pieprza przeczytałem tylko wstęp i podziękowałem. Wracając do tematu w Wadowicach rzemiosło fryzjerskie stało zawsze na bardzo wysokim poziomie. Co prawda niekoniecznie idzie ta umiejętność w parze z mądrością życiową i inteligencją nie mniej sukces jest znaczący. Gratuluję laureatkom a pieprza już nie czytam.
Cytować
+5 #4 do długie włosy 2013-11-25 17:10
To jest nic. Dziś pisał o wykluczeniu z internetu i że będą kupować komputery ludziom w cięższej sytuacji materialnej. Z rozrzewieniem czytałem bo może kupią przewodniczącem u wreszcie sprzęt żeby mógł poczytać :D
Cytować
+2 #5 Zazdroszczę 2013-11-25 17:45
Ładne dziewuchy i mają fach w ręku. Gratulacje!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.