Uczniowie Zeszpołu Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy mają powody do radości: Urz
Dostali fundusze na koło reporterów

Uczniowie Zeszpołu Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy mają powody do radości: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie przekaże im dofinansowanie na utworzenia koła reporterów dla młodzieży z terenu Doliny Karpia.

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie zostały pomyślnie sfinalizowane starania Krzysztofa Olszyńskiego o dofinansowanie projektu pod nazwa "Utworzenie koła reporterów dla młodzieży z terenu Doliny Karpia". Przedstawiciele Ludowego Klubu Sportowego "Orkan" (stowarzyszenia otwartego na potrzeby lokalnego środowiska i działającego na terenie Zespołu Szkół RCKU w Radoczy ) w składzie: prezes Stanisław Gliwa oraz skarbnik Joanna Galus, podpisali umowę pomiędzy Samorządem Województwa Małopolskiego a LKS "Orkan" w Radoczy. 

Celem projektu jest ukazanie Doliny Karpia w całej okazałości poprzez: założenie koła reporterów dla młodzieży i utworzenie portalu turystyczno-kulturalnego pod adresem www.dolinakarpiatv.pl oraz stworzenie mieszkańcom i turystom serwisu różnorodnych informacji o ofercie turystycznej i kulturalnej tego regionu.

Dofinansowanie w wysokości 8 500 złotych, przy wkładzie własnym 1 500 złotych, przeznaczone będzie na zakup odpowiedniego laptopa, kamery oraz dysku zewnętrznego.

(AS)
(zdjęcia: ZS RCKU w Radoczy)

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 Ana 2013-11-15 19:48
Gratulacje. Niech się nasza młodzież rozwija.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.