Klaudia Kurek z technikum fryzjerskiego z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie zajęła drugie miejsce w Og
Klaudia druga w konkursie fryzjerskim

Klaudia Kurek z technikum fryzjerskiego z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim "Loki 2013" w Kielcach. Jej szkolne koleżanki Dominika Giermańska i Karolina Piętoń otrzymały wyróżnienia.

Klaudia Kurek, uczennica drugiej klasy technikum fryzjerskiego z Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim "Loki 2013" o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, który odbył się w Kielcach.

W konkursie brało udział 46 uczestników z siedmiu województw. Z jednej szkoły mogły brać udział tylko 4 osoby. Koleżanki Klaudi, Dominika Giermańska i Karolina Piętoń otrzymały wyróżnienia. Dziewczyny uczą się w klasie Haliny Pinkas – nauczyciela przedmiotów zawodowych w naszej szkole i Ambasadora Fryzjerstwa Polskiego.

Z naszej szkoły brały udział trzy osoby i wszystkie dostały się do dziesięcioosobowego finału. Wykonane fryzury wzbudziły niespotykane zainteresowanie. To były prawdziwe dzieła sztuki - infomuje nas Zofia Wanat, dyrektor Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie.

To dobrze zapowiadający się rok szkolny dla tej szkoły.

Już w pierwszych miesiącach cieszymy się pierwszymi sukcesami. Chcemy już dzisiaj zaprosić wszystkich młodych fryzjerów na organizowany przez nas Ogólnopolski Turniej Fryzjerski "Stylista XXI wieku", który w tym roku odbędzie się 6 grudnia w Hotelu Badura w Wadowicach pod hasłem "Gothyk, Paradeis - dodaje Zofia Wanat.

(MG)
(zdjęcia: ZDZ Andrychów)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 xzxzxzxzxzxzxzxzx 2013-10-23 12:01
hahaha tylko szkoda ze ta na zdjeciu to Karolina a nie Klaudia !
Cytować
-1 #2 hahahahahaha 2013-10-23 12:02
to sa tak zwane pupilki p.Pinkas tak jak to bywa w tej szkole sa pupilki co moga wszystko i reszta ucznów .
Cytować
0 #3 zaskoczona 2013-10-23 19:30
Do hahahahaha Na wszystko trzeba sobie zasłużyć ciężką pracą. Skoro wiesz jak w tej szkole bywa to to też własnie powinnaś/powini eneś wiedzieć. A skoro tak twierdzisz to z góry wiadome że zazdrość przemawia przez Ciebie .
Cytować
0 #4 hahahahahaha 2013-10-23 23:14
Nie ma czego zazdrościc pustym dziewczyna oczywiście nie wszystkie takie sa niektore ciezko pracuja maja talent ale jakoś sie nie robia z siebie gwiazdy itp. Aha w dodatku nie sa tak falszywe.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.